خانهاخبار
نسخه 2010 آفیس روی ویندوز‌موبایل

نسخه 2010 آفیس روی ویندوز‌موبایل

گروه خبری GSM : مایکروسافت جدیدترین نسخه نرم‌افزار آفیس را برای ویندوز‌موبایل 6.5 ارائه می‌دهد...
۲۵ آبان ۱۳۸۸

گروه خبری GSM : به نظر می‌رسد مایکروسافت این روزها سخت مشغول آماده کردن نرم‌افزاری جدید برای سیستم‌عامل ویندوز‌موبایل 6.5 است. این برنامه نسخه 2010 نرم‌افزار موبایل آفیس با نامOffice Mobile 2010   است. این‌طور که پیداست مایکروسافت برای عرضه آن کاربران و علاقه‌مندان ویندوز‌موبایل 6.5 را زیاد منتظر نخواهد گذاشت.

به گزارش وب‌سایت خبررسانی فناوری موبایل Mobiletechworld، این نرم‌افزار جدید به‌زودی به قلب تلفن‌های همراه مجهز به ویندوز‌موبایل 6.5 راه خواهد یافت.

خبرها از آن حکایت دارند که به محض عرضه Office Mobile 2010، کاربران می‌توانند آن را از طریق استارت منوی گوشی ویندوزموبایل‌دار خود دریافت کنند. همچنین می‌توانند فایل‌های آفیس ضمیمه به ایمیل‌ها یا  ذخیره شده در گوشی ویندوزموبایل‌دار خود را به طور مستقیم ببینند.

                    

image

در ضمن، گفته می‌شود Office Mobile 2010 صرفا در نسخه 6.5 ویندوز‌موبایل عمل می‌کند. در این صورت نسخه‌های پیشین این سیستم‌عامل توانایی پشتیبانی از نسخه 2010 نرم‌افزار موبایل آفیس را نخواهند داشت.  

Office Mobile 2010 به احتمال زیاد اوایل سال 2010 میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.جدیدترین‌ اخبار

ماژول دوربین مک‌بوک‌ها کوچکتر می‌شود

تحلیلگر معتبر اپل امروز گزارش داده که این شرکت به دنبال ماژول دوربین کامپکت برای مک‌های خود است که موجب می‌شود این قسمت کوچکتر، و فضای بالای مک‌بوک‌ها بیشتر شود.

بیشتر بخوانید
تغییرات سیری در آی‌اواس ۱۸ زودتر از موعد مقرر از راه می‌رسند

عاشقان سیری، خوشحال باشید! خبرهای تازه از کمپانی اپل حاکی از آن است که دستیار صوتی محبوب‌تان قرار است دستخوش تحولی اساسی شود.

بیشتر بخوانید
فروشگاه بازی‌های اپیک به زودی روی آیفون‌های اروپا می‌آید

زور اپل به اتحادیه اروپا نرسید و بعد از مدت‌ها درگیری حقوقی فروشگاه اپیک گیمز در اروپا روی iOS منتشر می‌شود.

بیشتر بخوانید