خانهاخبار
شارژرهای جدید موتورولا از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کنند.

شارژرهای جدید موتورولا از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کنند.

به گزارش گروه خبری GSM، موتورولا که خود را اولین تولید کنندۀ بزرگ موبایل معرفی کرد، قصد دارد شارژرهای موبایل های مختلف خود را به خصوصیات ENERGY STAR مجهز می ........
۱۳۸۶/۱/۳۱
به گزارش گروه خبری GSM، موتورولا که خود را اولین تولید کنندۀ بزرگ موبایل معرفی کرد، قصد دارد شارژرهای موبایل های مختلف خود را به خصوصیات ENERGY STAR مجهز می کند. ENERGY STAR به کاربران کمک می کند تا محصولات کم مصرف انرژی را که توسط آژانس حمایت از محیط زیست آمریکا و دپارتمان انرژی تعریف شده اند، شناسایی کنند.
EPA، موتورولا را به عنوان اولین کمپانی که همه آداپتورهای خود را از نوع ENERGY STAR خواهد کرد، معرفی می کنند. این آداپتورها خطر گازهای گل خانه ای و نیز بخشی از آلودگی هوا را که با تولید انرژی الکتریکی مرتبط باشد، کاهش می دهند.
بر اساس گزارش EPA اگر همه گوشی های موبایلی که امسال در آمریکا به فروش می رسند دارای آداپتورهای ENERGY STAR در شارژر خود باشند، از هدر رفتن مقدار زیادی انرژی جلوگیری می شود، بطوریکه با این انرژی می توان برق 760 هزار خانه را در یک سال تامین کرد. همچنین از تولید بیش از 1 میلیون تن گاز گل خانه ای جلوگیری خواهد شد.
لوگوی ENERGY STAR در بسته های گوشی های متورولا قرار خواهد گرفت و به این ترتیب خریداران می توانند به سادگی این محصولات را شناسایی کنند.
 
                                 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)