خانهاخبار
پخش فیلم Divx در گوشی های سامسونگ

پخش فیلم Divx در گوشی های سامسونگ

به گزارش گروه خبری GSM، سامسونگ اخیراً گوشی تلفن همراهی را تولید کرده که از قابلیت پخش فیلم های Divx با کیفیت بالا برخوردار است. گوشی تلفن همراه سامسونگ مدل SGH ........
۱۳۸۶/۱/۲۶
به گزارش گروه خبری GSM، سامسونگ اخیراً گوشی تلفن همراهی را تولید کرده که از قابلیت پخش فیلم های Divx با کیفیت بالا برخوردار است.
گوشی تلفن همراه سامسونگ مدل SGH F500 که تا اواخر سال جاری به بازار ارائه خواهد شد از یک صفحه نمایش LCD قابل گردش برخوردار است و همچنین می تواند برنامه های تلویزیونی را دریافت کرده و فایل های MP3 را نیز پخش کند.
از دیگر مختصات گوشی مذکور می توان به دوربین 2 مگاپیکسلی و حافظه داخلی 400 مگابایتی آن اشاره کرد.
گوشی مذکور همچنین از نرم افزاری برخوردار است که می تواند فایل های موسیقی و ویدیویی را مدیریت و پخش کند.
ابعاد صفحه نمایشگر گوشب مذکور 4/2 اینچ و 320×240 مگاپیکسل است و قابلیت چرخشی آن باعث می شود تا با توجه به اینکه از کدامیک از قابلیت های تلفن استفاده می کنید، قادر باشید تا با چرخاندن و تغییر دادن وضعیت صفحه نمایشگر از هر طرف که بخواهید، برنامه مورد نظر خود را مشاهده کنید.
بر اساس این گزارش، اضافه کردن قابلیت پخش فیلم های Divx به گوشی تلفن همراه سامسونگ F500 امکانات گسترده ای را پیش روی شما قرار می دهد تا به این تریتب دوستان و علاقه مندان برنامه های ویدیویی بتوانند در هنگام سفر و در جاده ها نیز، برنامه های مورد علاقه خود را با کیفیتی بالا و ایده آل مشاهده کنند.  
 
                                
 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)