خانهاخبار
قیمت و زمان عرضه کنسول جدید آتاری باکس مشخص شد

قیمت و زمان عرضه کنسول جدید آتاری باکس مشخص شد

پس از چندی سال دوری از دنیای کنسول‌های بازی و تسلیم شدن در برابر سونی و مایکروسافت، در سال جاری اعلام شد که آتاری دوباره قصد بازگشت به این حوزه و معرفی کنسول جدیدی با نام آتاری باکس را دارد.
۱۳۹۶/۷/۵

به تازگی اطلاعات جدیدی درباره کنسول معرفی نشده آتاری اعلام شد. بر اساس این اطلاعات، آتاری قصد دارد تا آتاری باکس را در پاییز امسال از طریقی کمپینی در ایندیگوگو با قیمت ۲۵۰ تا ۳۰۰ دلار به فروش برساند و تا بهار ۲۰۱۸ آن را عرضه نماید.

image

همچنین در گزارشی که از سوی VentureBeat منتشر شده، به سخت افزار و نرم افزار به کار رفته در آتاری باکس هم اشاره شده است. در این کنسول پردازنده ساخت AMD (بدون اشاره به مدل آن) و پرداش‌گر گرافیکی Radeon استفاده شده است و آتاری باکس از لینوکس به عنوان سیستم عامل بهره می‌برد که رابط کاربری اختصاصی خود را دارد و تجربه کاربری بهتری را برای تعامل کاربر با تلویزیون و کنترلر کنسول ارایه می‌کند.

آتاری به اعلام انواع بازی‌های قابل اجرا در این کنسول پرداخته که بر اساس آن کاربران می‌توانند بازی‌های کلاسیک آتاری و بازی‌های مدرن پی‌سی را روی اآتاری باکس اجرا نمایند و آتاری مدعی است که کنسول جدیدش فقط توانایی رقابت با رایانه‌های میان‌رده و بازی‌هایی مانند ماینکرفت را دارد و قادر به اجرای بازی‌هایی در حد Call of Duty  نخواهد بود.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (2 نظر)

had

۱۳۹۶/۷/۶
خب به چه درد میخوره این کنسول؟فک کن دو ملیون بدی کنسول بخری بعد توش قارچ خور بازی کنی

Mori

۱۳۹۶/۷/۶
اگه تو ایران با قیمت بالای ۴ میلیون بفروشن ،فروش خوبی اینجا خواهند کرد ملت عاشق جنسای گرون