خانهاخبار
آپدیت جدید گوگل کروم و امکانات ویژه برای کاربران مک‌بوک پرو

آپدیت جدید گوگل کروم و امکانات ویژه برای کاربران مک‌بوک پرو

امروزه کمتر کسی وجود دارد که از مرورگر گوگل کروم برای وب‌گردی‌هایش استفاده نکند چرا که این مرورگر یکی از محبوب‌ترین مرورگرهای حال حاضر به شمار می‌رود. در ادامه ببینیم گوگل در نسخه جدید چه ویژگی‌هایی به کروم 60 افزوده است.
۱۳۹۶/۵/۸

جدیدترین نسخه کروم که طی روزهای گذشته منتشر شد، از تاچ بار مدل‌های 2016 و 2017 مک‌بوک پرو 13 و 15 اینچی، پشتیبانی می‌کند. دسترسی به قابلیت‌هایی همچون حذف، اضافه و چینش دلخواه میان‌برهای کروم، از جدیدترین ویژگی‌های کروم 60 به شمار می‌آید.

برای اینکه کاربران به تنظیمات تاچ‌ بار دست پیدا کنند، باید در پنجره View به قسمت Customize Touch Bar وارد شوند. به این ترتیب با ایجاد تغییر در تنظیمات نور و یا صدا، تنظیمات تاچ‌بار مک‌بوک پرو نیز تغییر می‌یابد. جالب است بدانید، در این نسخه از کروم، کلیدی برای روشن و خاموش کردن «پیش‌بینی کلمات درهنگام تایپ»، درنظر گرفته شده است.

در نسخه جدید کروم، همچنین،  بسیاری از باگ‌های امنیتی موجود در نسخه پیشین رفع شده(که لیست همه آن‌ها در یادداشت‌های کروم منتشر شده است) و رابط‌های کاربری  Web Budget, Payment Request, Paint Timing و Credential Management برای توسعه‌دهندگان به‌روزرسانی شده است. به علاوه در این نسخه، گوگل با پشتیبانی بهتر از CSS، به بارگذاری متون در وب‌سایت‌های مختلف سرعت فوق‌العاده‌ای بخشیده است.

image

برچسب‌ها:

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)