خانهاخبار
تغییر در برخی بسته های اینترنت همراه اول با مصوبه رگولاتوری

تغییر در برخی بسته های اینترنت همراه اول با مصوبه رگولاتوری

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: پیرو ابلاغ مصوبه ۲۴۹ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص رعایت كف قیمت بسته های اینترنت، کلیه اپراتورهای تلفن همراه کشور موظف به حذف یا تغییر برخی بسته های اینترنت خود شده‌اند.
۱۳۹۶/۳/۳۱
image

در همین راستا شرکت ارتباطات سیار ایران، از روز سه شنبه ۳۰ خرداد ماه بسته های اینترنت خود را با تغییراتی همراه کرده است که شامل تغییر حجم شبانه بسته های آلفا و آلفا+ (۴ بسته)، توقف فروش بسته های نامحدود شبانه در #۱۰۰۰* (۶ بسته) و توقف فروش بسته های محدود شبانه (۳ بسته) می شود.

لازم به ذکر است قیمت هیچ کدام از بسته های موجود قابل انتخاب، تغییری نکرده است و تنها حجم  هدیه شبانه بسته ها عوض شده است تا مطابق با مصوبه ۲۴۹ سازمان تنظیم مقررات شود.

گفتنی است مشترکینی که در حال حاضر در حال استفاده از  بسته های حذف شده هستند، تا پایان زمان و یا حجم بسته فعلی، اجازه استفاده از بسته را داشته و پس از اتمام حجمی یا زمانی، امکان خرید مجدد بسته های حذف شده را نداشته و پیشنهادات جدیدی دریافت می کنند.

مشترکین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تغییرات بسته های اینترنت به پرتال این اپراتور به نشانی mci.ir مراجعه کنند.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (4 نظر)

حسام

۱۳۹۶/۴/۳
اینا که دیگه حجم بسته هارو تغییر دادن یهو ی پنج شش تومانیم میکشیدن رو قیمت بسته ها دیگه چیزی نمیشد که به کسی بر نمیخورد. ما هم مردم مظلومی هستیم راحت اجازه سواستفاده میدیم. در کشور من هر چیزی که مشتریش زیاد میشه هرروز گرانتر میشود

امین

۱۳۹۶/۴/۱
چقدر مزخرف شده ... واقعا نمیصرفه دیگه با این بسته ها .
ایرانسل خیلی بهتر از اینه !

احسان

۱۳۹۶/۴/۱
اینم از آخرین حفره باقی مونده برای دانلود...
الان کسی میتونه توضیح بده یه گیمر که ماهی حداقل صد گیگ دانلود داره واقعا باید چیکار بکنه تو این کشور؟

سعید

۱۳۹۶/۳/۳۱
چرا همراه اول بسته های شبانه نامحدود رو لغو کرده ؟؟
تا وقتی باند بازی باشه همینه دیگه هر کاری میخان میکنند. باید چند تا اپراتور بیان جلوی این دزدی های این ۲ تا اپراتور رو بگیره البته آگه مسئولین اجازه بدن