خانهاخبار

عرضه محصولات 2017 اکولاک در ایران

عرضه محصولات 2017 اکولاک در ایران

طراحی بی نظیر ، مواد اولیه با کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در محصولات اکولاک بکار گرفته شده است . محصولات اکولاک از شهرت بین المللی برخوردار است و برند اکولاک خصوصا در آسیا ، خاورمیانه و اروپا از شهرت بالایی برخوردار است.

۱۳۹۵/۱۰/۴
image

تاریخچه برند اکولاک

اکولاک 50 سال پیش در ژاپن تاسیس گردید. موسس این شرکت گروه کوداما بود که زیرمجموعه گروه میتسوبیشی بود و به اکولاک این اجازه را می داد که از تکنولوژی خودرو در ساخت اولین کیف بیزنسی در دنیا استفاده نماید.   

image
 
image

شهرت  برند اکولاک به دلیل ارائه محصولات با جنس ABS است که از نخستین مدل های کیف و چمدان در جهان به شمار می رود.

 طراحی بی نظیر ، مواد اولیه با کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در محصولات اکولاک بکار گرفته شده است . محصولات اکولاک از شهرت بین المللی برخوردار است و برند اکولاک خصوصا در آسیا ، خاورمیانه و اروپا از شهرت بالایی برخوردار است. در واقع میراث ارزشمند برند اکولاک شناخت و اعتماد مشتریان به این برند است.

محصولات اکولاک به بیش از 50 کشور دنیا صادر می شود . در فواصل سالهای 1970- 1990 برند شماره یک آسیا و جز سه برند برتر دنیا از لحاظ رنکینگ فروش قرار داشت و تا پایان سال 2015 ، 80 میلیون قطعه چمدان در دنیا فروخته است.

همکاری ایرلانهای معتبر جهانی با اکولاک نشان از کیفیت و خاص بودن محصولات این برند دارد.

image
 
image

image
 
image

امنیت و اعتماد بواسطه کیفیت و خدماتی است که اکولاک برای مشتریان خود فراهم می کند.

 

در سال 1964،  شرکت  اکولاک توسط گروه کوداما در توکیو تاسیس گردید.

در سال 1965، بکارگیری تکنولوژِی اتومبیل سازی برای خلق اولین ABS ATTACH CASES

در سال 1982، تولید پرفروشترین کیف بیزنسی در آسیا

در سال 1985، برنده جایزه " بهترین ظاهر" در ژاپن شد.

در سال 1987 ، برنده  بهترین طراحی برای پروژه  سونی

در سال 1992، اکولاک در آزمایش مربوط به رضایت مصرف کنندگان آلمانی به بهترین درجه نائل گردید.

در سال 1999،  بکارگیری فناوری قالب های تزریقی گازی جهت ساخت چمدان های سخت از جنس پلی پروفیلین  در جهان

در سال 2003، تهیه کننده انحصاری کیف و چمدان برای ارکستر سمفونی لندن

در سال 2011، اکولاک برنده جایزه بهترین طراحی صنعتی در صنعت چمدان از رد استار دیزاین برای چمدان مدل تاتو

درسال 2012، فروش بیش از 80 میلیون کیف و چمدان در دنیا

در سال 2014، جشن پنجاهمین سال برند اکولاک

تنوع محصولات را توضیح دهید:

محصولات اکولاک شامل   انواع چمدانهای سخت ( هاردکیس ) چمدانهای نرم ( سافت کیس )  انواع کوله پشتی و کیفهای بیزنسی و ملزومات سفر میشود .

کیفیت محصول و امکانات جانبی و موارد متمایز کننده این برند با سایر محصولات مشابه:

چمدانهای سخت اکولاک از پلیکربنات خالص بایر آلمان ساخته میشود . این نوع پلیکربنات جز بهترین و باکیفیترین پلیکربنات در دنیاست .این چمدانها سبکی و مقاومت فوق العاده ای دارند .

احتمالاتا حالا چمدانهای سخت براق را دیده اید که در ابتدا جلوه خوبی دارند. ما با یکبار سپردن به بار هواپیما ، پر از خط و خش میشوند و دیگر آن زیبایی اولیه را ندارند اکولاک این مشکل  را با استفاده از تکنولوژی ضد خش نمودن چمدانهای سخت خود حل کرده است . در نتیجه چمدان شما بعد از پروازهای متعدد جلوه و زیبایی خود را از دست نمیدهد .

image

چرخهای چمدانهای اکولاک ، هینومتو ژاپن است . مهندسی ژاپنی در طراحی و ساخت چرخهای هینومتو  باعث میشود  این چرخها نرمی و تحرک پذیری بیشتری به چمدان بدهد . و چهل درصد از چرخهای معمولی که در چمدانهای دیگر بکار میرود ، مقاوم تر است .  

image

چمدانهای نرم و پارچه ای نیز از بهترین پلی استر تولید میشود . که علاوه بر سبکی از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار است .

استفاده از زیپهای ضدسرقت و ترمز برای چرخ چمدان و قفلهای بین المللیئ و توجه به ارگونومی محصول  از سایر امکانات چمدانهای اکولاک است .

توصیه های شما برای انتخاب چمدان

چمدانها اصولا در سه سایز بزرگ ، متوسط و کابین سایز تولید میشود . طبق استاندارد شرکتهای هوایی مجموع سه ضلع چمدان بزرگ نباید از 158 سانتیمتر بیشتر شود و برای چمدان داخل کابین این اندازه 115 سانتیمتر است .

اصولا چمدان را بر اساس حجم و واحد لیتر تعریف میکنند و شما با توجه به حجم و جرم وسایلتون باید چمدان مناسب را انتخاب کنید .

مدت سفر هم در انتخاب سایز چمدان مهم است . اگر سفری طولانی مدتی دارید باید از چمدان سایز بزرگ استفاده نمایید و چنانچه سفز میان مدت یا کوتاه مدت چمدان با سایز کوچکتر  .

چنانچه در سفر لوازم شکستنی به همراه دارید حنما از چمدانهای سخت اکولاک استفاده نمایید . متاسفانه باوری که اغلب افراد دارند فکر میکنند چمدانهای سخت در پرتاپها و حمل بار هواپیما میشکند . این در حالی است که چمدانهای سخت اکولاک از سه لایه پلیکربنات خالص بایر ساخته میشود که بسیار سبک و مقاوم است . و دارای ضمانت پنج ساله میباشد .

خدمات بعد از فروش و ضمانت

چمدانهای اکولاک دارای پنج سال ضمانت تعمیر رایگان و مادام العمر خدمات پس از فروش است .

یک نکته در مورد چمدانهایی که در بار هواپیما دچار اسیب می شوند این است که حمل اشتباه توسط خطوط هوایی که موجب اسیب وارده به چمدان میشود ، مسافرین باید قبل از خروج از فرودگاه  به دفتر ایرلاین مربوطه مراجعه و تقاضای جبران خسارت نمایند .

نمایشگاه مرکزی

تجریش ابتدای شریعتی 22737240-021

خ منوچهری پ 55   66713160-021

تبریز خ تربیت، بازار شیخ صفی  35569357-041

مشهداحمد اباد، پاساژ خورشید 38411809-051

لینک خرید انلاین

Bamilo.com/echolac

کانال اینستاگرام

Echolac_iran