خانهاخبار
همکاری نوکیا و سکیوریتاس برای راه اندازی سیستم امنیتی GPS محور

همکاری نوکیا و سکیوریتاس برای راه اندازی سیستم امنیتی GPS محور

گروه خبری GSM : کمپانی نوکیا پیش از این نیز به نوبه خود در بکارگیری سیستم GPS داخلی در گوشی‌های خود موفق بوده است. اکنون این کمپانی از همکاری خود با موسسه سکیوریتاس (موسسه امنیت محلی در ایالات متحده) برای ارائه ...
۱۳۸۷/۱۱/۳

گروه خبری GSM : کمپانی نوکیا پیش از این نیز به نوبه خود در بکارگیری سیستم GPS داخلی در گوشی‌های خود موفق  بوده است. اکنون این کمپانی از همکاری خود با موسسه سکیوریتاس (موسسه امنیت محلی در ایالات متحده) برای ارائه سرویس امنیتی جدیدی خبر داده است. این سرویس به دیگران این امکان را می دهد تا شما را تحت نظر داشته و شما نیز بر آنها نظارت داشته باشید.

                       

این سرویس Safe-2-Go نام داشته و ظاهرا از 4 ویژگی اصلی برخوردار است شامل: سیستم متداول اعلان که به شماره مرکز اعلان سکیوریتاس متصل شده و  دارنده انتخابی شماره تماس‌های شما را مطلع می‌سازد؛ قابلیت جستجو (Find)که به شما این امکان را می‌دهد تا موقعیت فدوستانتان را بررسی کنید؛ و ویژگی Friends که شما را از موقعیت تمامی دوستانتان مطلع می‌سازد. در مورد قیمت این سرویس خبری دردست نیست، اما به نظر می‌رسد سوئد اولین جایی خواهد بود که در نیمه اول 2009 این سرویس را در اختیار خواهد داشت.

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)