خانهاخبار
گوشی خود را لوله کنید!

گوشی خود را لوله کنید!

به گزارش گروه خبری GSM، شرکت های Telecom Italia و Polymer Vision قرارداد جدیدی را برای تولید اولین گوشی با صفحه نمایش لوله شونده در سال 2007، امضا کردند. استفاده ........
۱۳۸۵/۱۱/۲۴
به گزارش گروه خبری GSM، شرکت های Telecom Italia و Polymer Vision قرارداد جدیدی را برای تولید اولین گوشی با صفحه نمایش لوله شونده در سال 2007، امضا کردند. استفاده از تکنولوژی صفحه نمایش این امکان را به گوشی می دهد که صفحه نمایش بزرگتر از خود گوشی و خوانایی در حد صفحه کاغذ داشته باشد.
در حالیکه این گوشی کوچکتر از موبایل های معمولی می باشد، صفحه نمایش آن تا 5 اینچ قابل بزرگ شدن است و با توجه به مواد پلیمری استفاده شده در ساختار گوشی می توان پس از استفاده و به راحتی آن را بست. این گوشی در حال حاضر بزرگترین صفحه نمایش را در بین موبایل ها دارد و با دارا بودن 16 طیف خاکستری و انعکاس بالا و کنتراست فوق العاده، حتی در نور خورشید نیز قابلیت خوانایی بالایی دارد. در آینده رنگ و تصاویر متحرک نیز به این گوشی اضافه خواهد شد.
این صفحه نمایش امکان خواندن کل روزنامه و یا کتاب، که از طریق شبکه موبایل TIM و با استفاده از سیم کارت معمولی به روی گوشی انتقال یافته، و یا روی حافظه گوشی ( که در مدل ابتدایی حدود 4 گیگابایت می باشد ) ذخیره شده، را می دهد.
به دلیل مصرف کم باتری این صفحه نمایش تا 10 روز با استفاده متوسط بدون نیاز به شارژ کار می کند.
 
                           
 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)