خانهاخبار
اجرای طرح سیم کارت هدیه با امکان شارژ ویژه توسط ایرانسل

اجرای طرح سیم کارت هدیه با امکان شارژ ویژه توسط ایرانسل

گروه خبری GSM : در جشنواره زمستان 87، ایرانسل برای نخستین بار طرح سیم کارت هدیه با امکان شارژ ویژه را اجرا می‌کند
۱۳۸۷/۱۰/۱

گروه

گروه خبری GSM : در جشنواره زمستان 87، ایرانسل برای نخستین بار طرح سیم کارت هدیه با امکان شارژ ویژه را اجرا می‌کند. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در بازه زمانی اول تا 11 دی ماه سال جاری، سیم کارتهای هدیه ایرانسل با یک ویژگی خاص عرضه می شوند؛ بر این اساس این سیم کارتهای هدیه برای 2 بار اول و به صورت خودکار،20 درصد مبلغی که سیم کارت اول شارژ می‌شود و یا صورت حساب دوره‌ای آنها پرداخت می‌شود، اعتبار رایگان دریافت می‌‌کنند.براین اساس در جشنواره زمستان 87 ایرانسل، سیم کارتهای هدیه، با شارژ و یا پرداخت صورتحساب دوره‌ای سیم کارت اول، به طور خودکار به میزان 20 درصد مبلغی که برای سیم کارت اول پرداخت شده است، شارژ رایگان دریافت می‌کنند. شارژ خودکار سیم کارت هدیه تنها در طول جشنواره زمستان و برای 2 بار اول از زمان فعالسازی سیم کارت اول اتفاق می‌افتد.

 

براساس این گزارش، مشترکان برای دریافت سیم کارت هدیه با امکان شارژ ویژه می‌بایست در فاصله زمانی 1 تا 11 دی ماه پس از تکمیل ثبت نام، ارسال مدارک و برقراری نخستین تماس، ابتدا یک پیام کوتاه بدون متن از خط ایرانسل خود به شماره 2112 بفرستند، تا بدین ترتیب کدپستی که در سیستم ایرانسل برای پرونده ایشان ثبت شده است به طور خودکار و از طریق پیام کوتاه برای آنان ارسال شود. مشترک می‌بایست حتما این کد را کنترل کرده تا با کد پستی 10 رقمی، که در قبوض تلفن ثابت، آب، برق و یا گاز درج می‌شود، یکسان باشد زیرا این کد نشان دهنده آدرس محلی است که سیم کارت هدیه به آن ارسال خواهد شد. در صورتی که کد پستی صحیح بود، مشترک می‌بایست برای تائید آن، یک پیام کوتاه بدون متن از خط خود به شماره 2115 ارسال و به این ترتیب کد پستی محلی را که باید سیم کارت هدیه به آن ارسال شود، تایید نهایی نماید.

اگر کد دریافتی صحیح نبود، مشترک می‌بایست سریعا به محل خریداری سیم کارت مراجعه کرده و کد پستی را تصحیح و مراحل ذکر شده را دوباره تکرار کند.

 

               

براساس اعلام، محدودیتی در تعداد سیم کارت‌هایی که هر فرد می‌تواند خریداری نماید، وجود ندارد ولی به علت محدودیت تعداد کل سیم کارت‌های هدیه، در صورت خریداری بیش از 5 سیم کارت نیز نهایتاً 5 سیم کارت هدیه برای هر فرد ارسال می‌شود.

سیم کارت هدیه کاملاً رایگان بوده و جهت دریافت آن نیازی به پرداخت هیچ مبلغ اضافی نیست.

           

مشترکین برای اطلاع از آخرین وضعیت سیم کارت هدیه خود، می‌توانند با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن از خط خریداری شده به شماره 138 و یا مراجعه به سایت ایرانسل به نشانی www.irancell.ir وضعیت سیم کارت هدیه خود را پیگیری نمایند.

 

براساس این گزارش، پیش از تکمیل ثبت نام و وارد شدن مشخصات مالک سیم کارت خریداری شده در سیستم ایرانسل، برقراری تماس از سیم کارتهای دائمی، اعتباری و پیام رسان ایرانسل امکان پذیر نیست و در این مرحله سیم كارت خریداری شده یكطرفه بوده و فقط امکان پاسخ به تماس های دریافتی از آنها وجود دارد.

تکمیل ثبت نام با مراجعه به یکی از فروشندگان مجاز ایرانسل، مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور، تماس با شماره 120 از خط ایرانسل و یا دریافت فرم از طریق سایت ایرانسل ممکن میباشد.

براساس این گزارش، مشترکین در جشنواره زمستان ایرانسل نیز می توانند سیم کارت های دائمی، اعتباری و پیام رسان ایرانسل را با تخفیف خریداری نموده و با استفاده از انواع تعرفه های رنگی، برای مکالمات، اینترنت همراه (GPRS)، پیام چندرسانه ای (MMS)، پیام کوتاه و سایر خدمات ایرانسل از تخفیف ویژه استفاده نمایند.

 

 

 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)