خانهاخبار

عکس‌های رسمی گرفته‌شده با گوشی اکس…

عکس‌های رسمی گرفته‌شده با گوشی اکسپریا Z5 Premium سونی

دوربین جدید و 23 مگاپیکسلی گوشی‌های جدید سونی رقیبی جدی برای همه پرچم‌داران به شمار می‌رود. خوب است به نمونه عکس‌های گرفته‌شده با این دوربین نگاهی بیندازیم.

۱۳۹۴/۶/۱۱

سونی در معرفی گوشی‌های جدید خود تاکید بسیاری بر دوربین این گوشی‌ها داشت و عنوان کرد بهترین دوربین گوشی‌های همراه متعلق به پرچم‌داران جدید سونی است. سنسور به‌کاررفته در این گوشی‌ها 23 مگاپیکسلی از نوع Exmor RS است که اولین بار است که در گوشی‌های هوشمند استفاده می‌شود. انتظار می‌رود این سنسور، همان‌طور که سونی ادعا کرده، با داشتن 192 نقطه فوکوس سریع‌ترین تشخیص خوکار فوکوس را داشته باشد. سونی زمان فوکوس این دوربین را 0.03 ثانیه اعلام کرده که بسیار سریع و قابل توجه است.

البته سونی تاکید می‌کند که 0.03 ثانیه حداقل زمان فوکوس این گوشی است و زمان میانگین برای فوکوس خودکار 0.1 تا 0.4 است که باز هم بسیار سریع به شمار می‌رود. اندازه سنسور دوربین این گوشی‌ها 2.4/1 است که در کنار سریع‌ترین فوکوس خودکار دوربین گوشی‌های هوشمند قرار گرفته.

دوربین به‌کاررفته در گوشی‌های سونی قادر است ویدئوهایی با کیفیت 4K ضبط کند. در ادامه چند نمونه از عکس‌های گرفته‌شده با دوربین جدید به‌کاررفته در گوشی‌های سونی برای شما نمایش داده شده است.

 

منبع: phonearena