خانهاخبار

پرچمدار بعدی اچ تی سی O2 نام دارد

پرچمدار بعدی اچ تی سی O2 نام دارد

شرکت اچ تی سی در تدارک طراحی و تولید گوشی‌های پرچمدار جدیدی تحت عنوان Hero است. امروز گزارشی منتشر شد که عنوان می‌کند پرچمدار آینده این شرکت HTC O2 نام دارد و از پردازنده اسنپدراگون 820 استفاده می‌کند.

۱۳۹۴/۵/۲۸

با فروش ناامیدکننده گوشی HTC One M9، سهام این شرکت با وضعیت بدی مواجه شد. گزارش مالی سه‌ماهه دوم سال جاری نشان داد که این شرکت همچنان با ضرر مواجه است. از این رو مدیران این شرکت تایوانی تصمیم گرفتند هرچه زودتر تکانی به خود بدهند، وگرنه به‌زودی نام شرکت آنها از صنعت گوشی‌های موبایل پاک می‌شود.

 

image

 

چر ونگ، مدیرعامل شرکت HTC، چند ماه پیش در جلسه سهام‌داران از طراحی و تولید گوشی‎های جدیدی با عنوان Hero خبر داده بود که قرار است گوشی‌های پرچم‌دار و رده‌بالای این شرکت را از آن خود کنند. امروز اطلاعات جدیدی از پرچم‌دار جدید HTC به دست آمده که فعلا HTC O2 خوانده می‌شود و قرار است در قلب خود از پردازنده اسنپدراگون 820 استفاده کند. شایعات قبلی عنوان کرده بودند که در این گوشی همچنان از اسنپدراگون 810 استفاده خواهد شد، اما به نظر می‌رسد، با رفع مشکل داغ شدن در اسنپدراگون 820، شرکت HTC تصمیم خود را برای استفاده از 810 عوض کرده باشد که البته تصمیم عاقلانه‌ای است.

گفته می‌شود HTC O2 همانند سری One بدنه تمام‌فلزی دارد، اما هنوز در مورد ظاهر و سبک طراحی آن چیزی نمی‌دانیم. انتظار داریم که HTC از پرچم‌دار جدید خود، همچون سال‌های گذشته، در ابتدای سال جدید میلادی (2016) رونمایی کند.

به نظر شما این گوشی جدید می‌تواند HTC را دوباره به روزهای اوج برگرداند و فروش بالایی برای این شرکت رقم بزند؟

منبع: PhoneArena