خانهاخبار

انتظار فروش ۳۶ میلیونی اپل واچ در …

انتظار فروش ۳۶ میلیونی اپل واچ در سال اول عرضه آن

نویسنده مهمان: فروش ساعت اپل می تواند در اولین سال عرضه، رکورد ۳۶ میلیونی را ثبت نماید. این گفته تحلیلگر بازار، Katy Huberty است که البته لازم به ذکر است که پیشتر رقم ۳۰ میلیون عدد را برای همین بازه زمانی در نظر گرفته بود.

۱۳۹۴/۳/۲
نویسنده مهمان: فروش ساعت اپل می تواند در اولین سال عرضه، رکورد ۳۶ میلیونی را ثبت نماید. این گفته تحلیلگر بازار، Katy Huberty است که پیشتر رقم ۳۰ میلیون عدد را برای همین بازه زمانی در نظر گرفته بود.
 
دلیل این تغییر عقیده، نظرسنجی هایی است که بر طبق آن درصد بسیاری از افراد گفته اند که به محض دسترسی «قطعا» اقدام به تهیه یکی از انواع ساعت اپل خواهند کرد. همچنین این نظرسنجی ها نشان داد که در حدود نیمی از خریداران بالقوه این محصول، از ساکنین امریکا هستند.
 
image
 
این تحلیلگر در رابطه با این موضوع می گوید: فروش اپل واچ تا ماه مارس سال آینده در حدود ۶۰ درصد افزایش خواهد یافت. نکته مهم اینکه اپل افزایش تقاضای نسبتا بالایی را در ماه های اخیر در رابطه با خرید این محصول تجربه کرد. نظرسنجی ها به صورت کلی به ما این دید را می دهند که با وجود محدودیت های تولید و عرضه، ما فروش میلیونی ساعت اپل را شاهد باشیم.
 
اما با این وجود کمپانی KGI Securities بر این باور است که این محصول از فروش نه چندان جالبی برخوردار خواهد شد.
 
اینکه کدام تحلیل به حقیقت می پیوندد را تنها زمان مشخص خواهد کرد و باید دید در نهایت ما اپل واچ را یک محصول محبوب و پر طرفدار خواهیم دید و یا یک شکست. حدس شما در این رابطه چیست؟
 
منبع: GSMArena