خانهاخبار

پردازنده و قیمت نسخه بعدی وان پلاس…

پردازنده و قیمت نسخه بعدی وان پلاس وان، منتشر شد

جی اس ام: وان پلاس وان را حتما می شناسید. گوشی ارزان قیمت ولی با مشخصات قوی در حد پرچمداران ۲۰۱۴ که سرانجام نیز به نام قاتل پرچمداران ۲۰۱۴ شناخته شد. اکنون بعد از حدود یک سال، شرکت چینی وان پلاس در حال تدارک نسخه دوم این گوشی است.

۱۳۹۴/۲/۱۷

جی اس ام: وان پلاس وان را حتما می شناسید. گوشی ارزان قیمت ولی با مشخصات قوی در حد پرچمداران ۲۰۱۴ که سرانجام نیز به نام قاتل پرچمداران ۲۰۱۴ شناخته شد. اکنون بعد از حدود یک سال، شرکت چینی وان پلاس در حال تدارک نسخه دوم این گوشی است. چندی پیش مدیر عامل این شرکت در شبکه اجتماعی Weibo، از دنبال کنندگان خود پرسید که اگر OnePlus Two با پردازنده اسنپ دراگن ۸۱۰ عرضه شود، فکر می کنید چه قیمتی داشته باشد؟

 

image

 

پس از مدتی Liu Zuohu، مدیر عامل وان پلاس در همین شبکه اجتماعی اعلام کرد که قیمت ۲۴۹۹ یوان (معادل ۴۰۰ دلار) قیمتی منطقی برای وان پلاس تو بنظر می رسد!

انتظار می رود این گوشی در سه ماهه سوم سال میلادی جاری عرضه شود. قیمت ۴۰۰ دلاری وان پلاس تو، ۵۰ دلار گران تر از نسخه ۶۴ گیگابایتی وان پلاس وان است. اگر این قیمت بنظرتان زیاد می رسد، باید ذکر کنیم که شرکت وان پلاس در حال ساخت یک گوشی ارزان قیمت دیگر با مشخصات سخت افزاری ضعیف تر از وان پلاس تو نیز هست و انتظار می رود این گوشی هم تا پایان سال ۲۰۱۵ معرفی شود. آیا شما حاضر هستید ۴۰۰ دلار برای پرچمدار آینده وان پلاس بپردازید ؟

 

منبع: GSMArena