خانهاخبار

Desire Eye اندروید نسخه 5.0.2 (آب …

Desire Eye اندروید نسخه 5.0.2 (آب نبات چوبی) را دریافت کرد

جی اس ام: دیزایر آی یکی از گوشی های خانواده دیزایر است که برای گرفتن عکس های سلفی طراحی شده است. در جلوی این گوشی که بررسی آن را در می توانید بخوانید، یک دوربین 13 مگاپیکسلی به همراه فلاش دوتایی تعبیه شده که می توانید عکس هاس سلفی زیبایی با آن تهیه کنید.

۱۳۹۴/۱/۲۲
جی اس ام: دیزایر آی یکی از گوشی های خانواده دیزایر است که برای گرفتن عکس های سلفی طراحی شده است. در جلوی این گوشی که بررسی تخصصی آن را در می توانید بخوانید، یک دوربین 13 مگاپیکسلی به همراه فلاش دوتایی تعبیه شده که می توانید عکس هاس سلفی زیبایی با آن تهیه کنید.
 

 

امروز کمپانی تایوانی اچ تی سی اعلام کرد که اندروید نسخه 5.0.2 را برای این گوشی هوشمند ارائه کرده است. اولین کشوری که این بروزرسانی را دریافت کرده کشور زادگاه اچ تی سی یعنی تایوان است.

 

این نسخه جدید شماره ساخت 2.19.709.1 و حجمی برابر 1008.9 مگابایت را دارد. با این بروزرسانی تمام ویژگی های اندروید آب نبات چوبی وارد دیزار آی خواهد شد، اما متاسفانه نسخه 7 رابط کاربری Sense هنوز ارائه نشده است و به صورت پیش فرض نسخه 6.55 این رابط کاربری روی این بروزرسانی قرار دارد.

 

image

 

 

توسعه دهندگان این رام وعده داده اند که با ارائه اندروید 5.1، رابط کاربری سنس 7.0 نیز ارائه خواهد شد و چندین مدل دستگاهی که در بازار وجود دارند این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

 

بیشترین چیزی که در این گوشی جذابیت دارد و ما در انتظار آن هستیم، ارائه بروزرسانی های جدید برای رابط کاربری دوربین است. اگر شما موفق به دریافت این نسخه روی گوشی Desire Eye خود شدید در قسمت کامنت ها تجربه خود را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

 

منبع: GSMArena