خانهاخبار

تیزر جدید HTC One M9 منتشر شد؛اسپی…

تیزر جدید HTC One M9 منتشر شد؛اسپیکرهای قوی تر یکی از ویژگی های اصلی این پرچمدار

جی اس ام: اسپیکرهای BoomSound که در جلوی گوشی HTC One M8 قرار دارند کیفیت بسیار بالایی داشته و تنها گوشی ای که می تواند در این زمینه با ام 8 رقابت کند در حال حاضر نکسوس 6 است. بنابراین دور از انتظار نیست که این اسپیکرها را در پرچمدار جدید این کمپانی یعنی M9 نیز ببینیم.

۱۳۹۳/۱۲/۵

جی اس ام:  اسپیکرهای BoomSound که در جلوی گوشی HTC One M8 قرار دارند کیفیت بسیار بالایی داشته و تنها گوشی ای که می تواند در این زمینه با ام 8 رقابت کند در حال حاضر نکسوس 6 است. بنابراین دور از انتظار نیست که این اسپیکرها را در پرچمدار جدید این کمپانی یعنی M9 نیز ببینیم.

 

اچ تی سی در تیزری که امروز برای این پرچمدار جدید خود منتشر کرده می گوید که نه تنها گوشی M9 به اسپکرهای بوم سوند مجهز است، بلکه قدرت آن از قبل نیز بیشتر شده است. در این تیزر ویدیویی یک اسپیکر کوچک نشان داده می شود که با کشیده شدن توسط دو انشگت به یک رادیو ضبط با اسپیکرهای قوی تبدیل می شود.

 

همانند سامسونگ اچ تی سی هفته آینده روز یکشنبه 10 اسفند ساعت 7 شب گوشی جدید خود را معرفی خواهد کرد. برای اینکه با مشخصات این گوشی جدید آشنا شوید با و وبلاگ نویسی زنده مراسم اچ تی سی و سامسونگ همراه باشید.

 

image

 

image