خانهاخبار

CES 2015: اسپیکرهای بلوتوث جدید Ul…

CES 2015: اسپیکرهای بلوتوث جدید Ultimate Ears معرفی شد

جی اس ام: کمپانی Ultimate Ears در نمایشگاه CES 2015 از اسپیکرهای بلوتوث جدید خود رونمایی می‌کند. اسپیکر MegaBoom یک بلندگوی قابل حمل است که توسط بلوتوث به گوشی‌های اندرویدی و iOS متصل می‌شود و صدایی 360 درجه را ارائه ‌می‌کند.

۱۳۹۳/۱۰/۱۶

جی اس ام: کمپانی Ultimate Ears در نمایشگاه CES 2015 از اسپیکرهای بلوتوث جدید خود رونمایی می‌کند. اسپیکر MegaBoom یک بلندگوی قابل حمل است که توسط بلوتوث به گوشی‌های اندرویدی و iOS متصل می‌شود و صدایی 360 درجه را ارائه ‌می‌کند. این اسپیکرها در رنگ‌های متنوعی عرضه شده و در این مدل استانداردهای مربوط به ضد آب و گرد و غبار را کسب کرده است. در نتیجه نگرانی از بابت قرار گرفتن در معرض آب درمورد آنها وجود ندارد و همچنین بدنه آن از موادی ساخته شده که در برابر چربی و کثیفی مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد. 

این اسپیکر با هر بار شارژ کامل می‌تواند 20 ساعت به پخش موسیقی بپردازد و ارتباط بلوتوث آن تا حدفاصل 30 متر با گوشی برقرار خواهد بود. توسط اپلیکیشن مخصوص این اسپیکر که برای پلتفرم iOS و اندروید عرضه می‌شود می‌توان کنترل خوبی روی عملکرد و تنظیمات آن داشت. این اسپیکر 300 دلاری هم اکنون در امریکا قابل سفارش است و از اواخر ماه جاری یعنی ژانویه 2015 می‌توان آن را در اروپا و آسیا نیز سفارش داد. در ادامه عکس‌هایی از این اسپیکر را مشاهده می‌کنید.

image

image

image

image