خانهاخبار

سونی اعلام کرد که کدام گوشی‌هایش ا…

سونی اعلام کرد که کدام گوشی‌هایش اندروید 4.4 را دریافت خواهند کرد

۱۳۹۲/۸/۱۷

همانطور که مطلع هستید چند روز پیش کوکل نسخه جدید سیستم عامل خود یعنی اندروید 4.4 را معرفی کرد، گوشی‌های نکسوس به جز نکسوس سامسونگ که دیگر زمان زیادی از معرفی آن می‌گذرد این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد، اما چیزی که مهم است این است که کمپانی‌های دیگر برای کدام گوشی‌های خود و در چه زمانی این بروزرسانی را ارائه خواهند کرد.

 

به گزارش سونی امروز در وبلاک رسمی خود برنامه زمانی برای بروزرسانی به اندروید 4.4 و 4.3 را اعلام کرد. سونی اندروید 4.3 را به گوشی‌های Xperia Z، Xperia ZL، Xperia ZR، Xperia SP، Xperia Z Ultra، Xperia Z1 و Xperia Tablet Z  ارائه خواهد کرد، این بروزرسانی از ماه آینده شروع خواهد شد و بالطبع در مناطق مختلف زمان ارائه متفاوت خواهد بود.

 

 

image

 

اما این لیست به همینجا ختم نخواهد شد و سونی وعده داده که تعدادی از گوشی‌های قدیمی ترش مانند Xperia T، Xperia TX و Xperia V نیز بروزرسانی 4.3 را دریافت خواهند کرد.

 

اما در مورد اندروید 4.4 سونی اولین کمپانی است که در مورد اندروید 4.4 اخباری را منتشر کرده است، به گفته سونی در حال حاضر گوشی‌های Xperia Z، Xperia ZL، Xperia Z1  ، Xperia Z Ultra و Xperia Tablet Z در صف دریافت اندروید 4.4 قرار دارند.

 

گوگل اعلام کرده بود که اندروید 4.4 کیت کت به طور خودکار از گوشی‌هایی که رم 512 دارند پشتیبانی خواهد کرد بنابراین تعداد زیادی گوشی می‌توانند این بروزرسانی را دریافت کنند اما در حال حاضر تنها نام همین چند گوشی برای دریافت این بروزرسانی اعلام شده است.

 

منبع: GSMArena