خانهاخبار

بررسی ویدئویی جی اس ام: iOS7

بررسی ویدئویی جی اس ام: iOS7

۱۳۹۲/۳/۲۷

همان‌طور که می‌دانید iOS7 در نسخه بتا برای توسعه دهندگان معرفی شد. نسخه نهایی آن قرار است که تا چند ماه دیگر ارائه شود و کاربران عادی بتوانند آن را دریافت کنند.

 

در ما یک نسخه بتا که برای Developer ها عرضه شده را دریافت و بررسی کردیم تا کاربران بتوانند تمام این امکانات جدید را در یک گوشی آیفون مشاهده کنند و ببینند اپل چه تغییرات اساسی را در این نسخه اعمال کرده است.

 

image

 

پیش از هر چیز بگوییم که بهتر است برای کار کردن با این نسخه جدید تا زمان ارائه نهایی آن که چند ماه دیگر است صبر کنید و اگر جزو کاربران معمولی هستید این نسخه بتا را بر روی گوشی خود نصب نکنید زیرا این نسخه علاوه بر باگ‌هایی که دارد چندان با سخت افزار گوشی سازگاری نداشته و باعث داغ شدن گوشی شما می‌شود که می‌تواند برای گوشی مضر باشد بنابراین بهتر است تا ارائه رسمی این نسخه توسط اپل صبر کنید.

 

چنانچه نکته‌ای در مورد این ویدئو به ذهن شما می‌رسد مانند اینکه چه موارد جدیدی از این نسه توسط ما ذکر نشد و یا هر چیز دیگری که به ویدئو و محتوای آن مربوط می‌شود را می‌توانید در قسمت کامنت‌ها ذکر کنید ما خوشحال حواهیم شد که کاربران ما به صورت تخصصی از ما انتقاد کنند.

 

شما می‌توانید این ویدئو را از لینک زیر دانلود و مشاهده نمایید.

 

دانلود ویدئو