خانهاخبار

یک آی‌پد بخرید 5 ‌آی‌پد ببرید!

یک آی‌پد بخرید 5 ‌آی‌پد ببرید!

شخصی یک آی‌پد خریداری کرد و 5 ‌آی‌پد دریافت کرد.

۱۳۹۱/۹/۱۸

شخصی از طرف مادر خود برای روز کریسمس یک آی‌پد هدیه گرفت و مادر این پسر آ‌ی‌پد را از سایت Best Buy  خریداری کرده بود اما در کمال ناباوری زمانی که جعبه را باز کردند به جای یک آی‌پد، 5 آی‌پد را در جعبه فرستاده شده مشاهده کردند. این شخص از مادر خود خواست تا دوباره سفارش خود را چک کند که آیا در ارسال اطلاعات اشتباهی نکرده و 5 آی‌پد را سفارش نداده است؟

 

مادر این شخص اطلاعات را چک کرده و متوجه شدند که اشتباهی از سوی آن‌ها صورت نگرفته و احتمالا اشتباه از سوی Best Buy  بوده است، بنابراین تصمیم گرفتند به قسمت فروش نامه‌ای بفرستند و آن‌ها را از اشتباهشان با خبر کنند اما جوابی دریافت نکردند.

 

بنابراین تصمیم گرفتند تا به The Consumerist نامه‌ای بنویسند و این تئوری را که شاید شخصی در Best Buy  به احتمال زیاد اشتباهی را مرتکب شده مطرح کردند. زیرا لیبلی که بر روی جعبه خورده شده بود نشان می‌داد که در جعبه 5 آی‌پد وجود دارد در حالی که بر روی فاکتور خرید تنها 1 آی‌پد درج شده بود.

 

image

 

این خانواده در این مورد جستجوهایی انجام دادند و پی بردند که در موارد مشابه شرکت Best Buy هدایایی به خریداران خود داده است اما این میزان هدیه با این قیمت یعنی قیمت چهار آی‌پد اضافه در هیچ جا دیده نشده است.

 

ناگهان این خانواده به یک نوشته‌ای رسیدند که اگر بسته به اشتباه به دست شما رسیده است شما می‌توانید آن را نگه دارید، اینکار برای این انجام می‌گیرد تا از فرستادن بسته‌های اشتباه برای شما جلوگیری شود. بنابراین قانون این خانواده شایستگی این را دارند که این 4 آی‌پد اضافی را برای خود نگه دارند.

 

همچنین Best Buy به این خانوده خوشبخت نامه‌ای ارسال کرده و به آن‌ها گفته که می‌توانند این آی‌پدها را نزد خود نگه دارند و به این خانواده توصیه کرده که این تبلت‌ها را به کسانی که به آن نیاز دارند مانند مدرسه‌هایی که به این گونه لوازم نیاز دارند هدیه بدهند.

 

اگر شما جای این خانواده بودید با این 4 تبلت چه کار می‌کردید؟

 

منبع: phonearena