خانهاخبار

افشاء مشخصات Desire C ، ارزانقیمت …

افشاء مشخصات Desire C ، ارزانقیمت ترین تلفن همراه شرکت HTC مبتنی بر اندروید 4 + عکس

۱۳۹۱/۲/۲۵

تلفن همراه اچ.تی.سی دزایر دیگر یک غریبه نیست چرا که این غول تایوانی اقدام به تولید جدیدترین تلفن همراه از این سری با  نام دزایر سی کرده است.

سری دزایر شرکت اچ.تی. سی همیشه یک تلفن همراه قوی نبوده و بیشتر رنج متوسط رو به پایین خریداران موبایل را هدف گرفته است و حالا دو تصویر رسمی از جدیدترین تلفن همراه این سری از گوشی‌های اچ.تی.سی از ودافون پرتغال به بیرون درز پیدا کرده و در اینترنت منتشر شده است.

imageبا مشخصات به بیرون درز پیدا کرده این گوشی، ما به شما این تلفن همراه را قبل از رونمایی رسمی آن از سوی غول تایوانی معرفی می‌کنیم.

این تلفن همراه دارای صفحه نمایش ۳.۵ اینچی با تفکیک‌پذیری ۳۲۰ در ۴۸۰ پیکسل به همراه پردازنده ۶۰۰ مگاهرتزی است و دارای اتصال ۳.۵G است، بدین معنی که باید دارای امکانات مخابراتی همچون شبکه‌های HSPDA نیز باشد. ۴ گیگابایت حافظه داخلی و دوربین ۵ مگاپیکسلی از جمله دیگر مشخصات این گوشی است.

imageاین تلفن همراه  همچنین دارای باتری ۱۲۳۰mAh بوده و قرار است با قیمت خرده فروشی زیر ۲۰۰ یورو عرضه شود.

مهمترین فاکتور در این تلفن همراه، عرضه آن به همراه سیستم عامل اندروید ۴.۰ است که به طور یقین موجب اقبال بیشتر خریداران به سوی این تلفن همراه خواهد شد. البته با توجه به پردازنده ضعیف آن، باید منتظر یک نسخه سبک از این سیستم عامل از طرف اچ.تی.سی باشیم.