خانهاخبار

اعلام تعرفه های اپراتور «رایتل»

اعلام تعرفه های اپراتور «رایتل»

۱۳۹۱/۲/۱۹

گروه خبری GSM: هزینه خدمات دیتا هر كیلو بایت استفاده در ساعات پیك دو ریال و هزینه درساعت خارج از پیك یك ریال است. همچنین هزینه هر پیام سرویس چندرسانه‌ای ۴۰۰ ریال است.

مدیر كل برند ارتباطات رایتل تاكید كرد: تعرفه سرویس‌های این اپراتور كه خدمات آن‌ها به مشتركین ارائه شده است، مشخص شده است.

شاهین آرپناهی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تعرفه‌های سیم كارت‌های رایتل اظهار كرد: تعرفه سیم‌كارت‌های رایتل پیش‌تر نیز ارائه شده است كه بر اساس آن هزینه هر دقیقه مكالمه داخل شبكه ۵۲.۵ ریال و هزینه هر دقیقه مكالمه خارج از شبكه ۶۲.۵ ریال است.

وی افزود: هزینه خدمات دیتا هر كیلو بایت استفاده در ساعات پیك دو ریال و هزینه درساعت خارج از پیك یك ریال است. همچنین هزینه هر پیام سرویس چندرسانه‌ای ۴۰۰ ریال است.

مدیر كل برند و ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه تعرفه پیامك فارسی را ۱۰۵ ریال و تعرفه پیامك لاتین را ۱۹۵ ریال بیان كرد و در ادامه گفت:‌ در حال حاضر مشغول طرح‌های جشنواره نخستین‌ها هستیم و تعرفه‌هایی كه مشتركین و مصرف‌كنندگان با آن سروكار دارند اعم از دیتا، مكالمه صوتی، تصویری، MMS و پیامك گفته شده است.

مدیر كل برند ارتباطات اپراتور سوم در پایان تاكید كرد: برای هر خدمت ارائه شده به مشتركین تعرفه و هزینه استفاده از آنها مشخص شده است كه مشتركین با مراجعه به سایت رایتل می‌تواند از طرح‌ها و تعرفه‌ها اطلاع یابند.