خانهاخبار
آلکاتل به ایران بازگشت

آلکاتل به ایران بازگشت

گروه خبری GSM: سمینار معرفی سری جدید تلفن‏های همراه آلکاتل صبح روز اول اسفند ماه در هتل سیمرغ تهران برگزار شد
۱۳۸۶/۱۲/۱

گروه خبری GSM: سمینار معرفی سری جدید تلفن‏های همراه آلکاتل صبح روز اول اسفند ماه در هتل سیمرغ تهران برگزار شد.

در این سمینار که با حضور جمعی از اهالی رسانه و مدیران ارشد شرکت" نامداران ارتباطات " (نماینده رسمی تلفن همراه آلکاتل در ایران) برگزار شد، پدرام الیکایی مدیر عامل این شرکت به معرفی سری جدید گوشی‏های آلکاتل پرداخت.

وی با اشاره به ارزش یک میلیارد دلاری بازار موبایل در ایران اظهار امیدواری کرد که 25 درصد از فروش بازار ایران را از آن آلکاتل کند.

الیکایی گفت: "امروز رقابت اربابان صنعت موبایل بر سر مگاپیکسل و گوشی‏های گران قیمت است و این برای عرضه گوشی‏های ارزان قیمت با کارایی‏های بالا فرصت مناسبی است. گوشی‏هایی با حافظه یک گیگابایت و دوربین حداقل 1/3 مگاپیکسل با قیمتی پایین‏تر از‏150 هزار تومان در سیاست فروش آلکاتل است. یعنی گوشی‏هایی با حداکثر کارایی و حداقل قیمت."

الیکایی با انتقاد از تعرفه بالای گمرکی ادامه داد: "مقایسه قیمت‏ انواع تلفن همراه در خارج از کشور با قیمت همین محصولات در داخل بازار ایران نشان می‏دهد که هزینه قاچاق هر دستگاه تلفن همراه بیش از ده هزار تومان نیست و تقلیل تعرفه واردات از 60 به 25 درصد هیچ تغییری در بهای تلفن‏های همراه به خصوص مدل‏های گران قیمت ایجاد نکرده است."

وی در پاسخ به سٶالی در خصوص میزان فروش جهانی آلکاتل اعلام کرد که فروش آلکاتل 6 درصد بازار جهانی است. همچنین اضافه کرد: "آلکاتل اولین تولید کننده‏ای است که در دنیا منوی فارسی را بر روی گوشی‏های خود قرارداد."

 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)