خانهاخبار
نوکیا درآمدی مشابه کمپانی Apple می خواهد

نوکیا درآمدی مشابه کمپانی Apple می خواهد

گروه خبری GSM: نوکیا، بزرگترین کارخانه تولید گوشی در دنیا به عنوان یکی از رقبای اصلی شرکت Apple تصمیم دارد از طرح گوشی های Apple برای ارتقای محصولات خود استفاده کند.
۱۳۸۶/۹/۲۷

 

گروه خبری GSM: نوکیا، بزرگترین کارخانه تولید گوشی در دنیا به عنوان یکی از رقبای اصلی شرکت Apple تصمیم دارد از طرح گوشی های Apple برای ارتقای محصولات خود استفاده کند. بیشتر تولید کنندگان بزرگ موبایل نگران هستند که شرکت Appleبا ارائه گوشی iPhone  که مجهز به ipod و امکانات اطلاعاتی بی سیم است، سهم بیشتری از درآمد بازار تلفن همراه را به خود اختصاص دهد. البته کمپانی Apple تا کنون رقم دقیقی از درآمد فروش آیفون را اعلام نکرده اما صنایع آلمان اظهار داشت که این رقم حدود 30 درصد سود خالص از سرویس های مورد استفاده ی کاربران است.

نوکیا که حدود 40 درصد از سهم بازار جهانی را در دست دارد، خواستار دستیابی به جایگاه تازه ای از خدمات است، به طوری که سرویس Comes With Music که به تازگی از طریق این شرکت معرفی شده و امکان دانلود موزیک را روی برخی گوشی های نوکیا فراهم می آورد و همچنین پلت فورمی چند رسانه ای به نام Ovi ، برای فروش موسیقی و بازی، از جمله اقدامات نوکیاست.

            

 

                 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)