خانهاخبار
هشدار به هکرهای آیفون

هشدار به هکرهای آیفون

به گزارش گروه خبری GSM، کمپانی اپل روز گذشته به کاربرانی که از برنامه های غیر مجاز برای باز کردن قفل گوشی آیفون استفاده کرده اند هشدار داد که پس از ارتقای نرم افزاری گوشی در آینده ی نزدیک، گوشی آن ها دیگر کار نخواهد کرد.
۱۳۸۶/۷/۵

 

به گزارش گروه خبری GSM، کمپانی اپل روز گذشته به کاربرانی که از برنامه های غیر مجاز برای باز کردن قفل گوشی آیفون استفاده کرده اند هشدار داد که پس از ارتقای نرم افزاری گوشی در آینده ی نزدیک، گوشی آن ها دیگر کار نخواهد کرد. از ماه ژوئن تا کنون گوشی آیفون در بسیاری از کشورها هک شده و روش های متعدد باز کردن قفل آن در اینترنت منتشر گردیده که به گفته ی مدیران اپل بسیاری از این روش ها به نرم افزار گوشی آسیب وارد می کند.

چرا که این شرکت قرار است گوشیهای اپل را از نظر نرم افزار ارتقاء دهد و ویژگی هایی نظیر دسترسی به iTunes Wi-Fi Music Sore را به آن بیفزاید که به این ترتیب گوشی آیفون کاملاً غیر قابل استفاده خواهد شد. به گفته ی نایب رئیس شرکت اپل گوشی هایی که هک شده یا قفل آنها باز شده باشد مشمول گارانتی شرکت نخواهند شد. گوشی آیفون طرفداران بسیاری داد و از زمان ورود به بازار بیش از یک میلیون فروش داشته است.

 

 

 

 

اخبار مشابه

برای ثبت نظر خود وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاه‌ها (0 نظر)