زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
5 آذر 1400 ساعت 21:33
0 نظر

 

شرکت لوکس کَویار به تولید یک آیفون و مجسمه‌ای از ایلان ماسک با استفاده از بدنه ذوب شده خودرو تسلا مدل 3 پرداخت

شرکت کَویار را معمولا با تولید آیفون‌های شخصی سازی شده و لوکس می‌شناسیم و حالا نیز آنها با ذوب کردن یک خودرو تسلا مدل 3 و تولید یک آیفون و همچنین مجسمه‌ای از ایلان ماسک یا همان بنیان‌گذار تسلا، بار دیگر خبرساز شده‌اند.

شرکت لوکس کَویار (Caviar) را معمولا با تولید آیفون‌های شخصی سازی شده می‌شناسیم؛ این شرکت معمولا از طراحی‌های کلاسیک و مواد گران قیمتی چون طلا، چرم اصل و حتی سنگ مرمر در آیفون‌های شخصی سازی شده خود استفاده می‌کند. حالا به نظر می‌رسد که این شرکت چشم خود را به آینده‌ای دوخته که پر از خودرو‌های الکتریکی و اکتشافات فضایی است؛ مسلما نام اولین شخصی که پس از شنیدن چنین چیزهایی به ذهن انسان می‌رسد، ایلان ماسک بوده که بنیان‌گذار شرکت‌های تسلا و اسپیس ایکس است.


 

تیم کَویار به تازگی اعلام کرده‌اند که قصد گسترش سری Visionaries یا «آینده‌‌نگران» خود را داشته و حالا یک گوشی آيفون 13 پرو و پرو مکس و همچنین مجسمه کوچکی از ایلان ماسک را نیز که از بدنه ذوب شده یک ماشین تسلا مدل 3 ساخته شده‌اند؛ معرفی کردند.


 

فریم آیفون 13 پرو مکس کَویار که مدل «تسلا الکترو» نام دارد؛ از جتس تیتانیوم ساخته شده و روکشی نیز از نوع  PVD دارد؛ رنگ این فریم با بدنه پشتی سفید رنگ از جنس کامپوزیت که ضد شوک نیز هست، کنتراست خاصی دارد. در میانه بدنه پشتی گوشی، شاهد یک پنل آلومینیومی هستیم که از بدنه ذوب شده خودرو تسلا ساخته شده و روی آن حکاکی‌های خاصی از جمله لوگو تسلا، طراحی یک خودرو تسلا و همچنین چهره ایلان ماسک به چشم می‌خورد. بر روی این پنل نیز شاهد یک لایه فلزی از جنس مس هستیم که لوگوی کَویار روی آن دیده می‌شود و به کویل‌‌های موتور الکتریکی خودرو‌های تسلا اشاره دارد.

تنها ۹۹ عدد از آیفون‌های تسلا الکترو ساخته خواهند شد و قیمت نسخه پایه که مدل آیفون 13 پرو است؛ از ۶۷۶۰ دلار آغاز می‌شود.


 

مجسمه کوچک ایلان ماسک نیز روی پایه‌ای از جنس مرمر سیاه قرار گرفته که روی آن پلاکی طلایی رنگ وجود دارد و شماره مجسمه روی آن نوشته شده است. تنها ۲۷ عدد از این مجسمه‌های توسط کَویار ساخته شده‌اند. این مجسمه فلزی نیز از قطعات ذوب شده یک تسلا مدل 3 ساخته شده که شامل درب موتور، در‌های خودرو و دیگر پنل‌های آن است. هر یک از این مجسمه‌ها، قیمت ۳۲۲۰ دلار را دارند.


 

کلکسیون Visionaries شرکت کَویار، در سایت آنها قابل مشاهده‌ است و در آن اقلامی چون یک آیفون دیگر با الهام از ایلان ماسک، یک آیفون با طراحی تسلا بات و همچنین مجسمه‌هایی از افراد مشهور و آینده‌نگری چون استیو جابز و جک ما (بنیان‌گذار گروه علی‌بابا)، در آن دیده می‌شوند.  5 آذر 1400
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری