زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
12 مرداد 1399 ساعت 11:19
4 نظر

 

تصویر منتسب به هوآوی میت 40 از وجود نمایشگر آبشاری خبر می‌دهد

با توجه به تصویری که احتمالا مربوط به محافظ نمایشگر میت 40 هوآوی است، به نظر می‌رسد که این تلفن هوشمند نمایشگری با لبه‌های خمیده خواهد داشت.

به‌گزارش وب‌سایت Huawei Central، به‌تازگی تصویری متنسب به کیس محافظ هوآوی میت ۴۰ پرو لو رفته که از وجود خمیدگی در سمت چپ و راست نمایشگر این دستگاه خبر می‌دهد. میت ۳۰ پرو پارسال از نمایشگری استفاده می‌کرد که در دو طرف خود خمیدگی‌هایی با زاویه ۸۸ درجه‌ای داشت. پنل آن دستگاه که با نام Horizon Display معرفی شد با حذف دکمه‌های فیزیکی از دکمه‌های مجازی استفاده می‌کرد.

پتنتی که پیش‌تر توسط هوآوی در اداره مالکیت فکری چین (CNIPA) ثبت شده بود، نشان می‌داد که میت ۴۰ پرو می‌تواند دکمه‌های مجازی بیشتری داشته باشد و برخی از آن‌ها را برای عملکردهای دوربین به کار بگیرد. به‌علاوه، مشابه آن‌چه که قبلا در P40 پرو ارائه شد، میت ۴۰ پرو نیز می‌تواند نمایشگر ۹۰ هرتزی داشته باشد. نمایشگرهای ۹۰ هرتزی در هر ثانیه ۹۰ بار به‌روز می‌شوند.

سری میت ۴۰ می‌تواند از چیپست Kirin 1020 استفاده کند. این تراشه با فرآیند ۵ نانومتری توسط شرکت تایوانی TSMC ساخته خواهد شد. اما با توجه به تحریم‌ها و فشارهای جدید آمریکا، TSMC قادر به دریافت سفارشات جدیدی از سوی هوآوی نیست. از سوی دیگر، چون گفته می‌شود که هوآوی صرفا به ۸ میلیون تراشه Kirin 1020 دسترسی خواهد داشت، ممکن است میت ۴۰ پرو از Kirin 1020 و میت ۴۰ از اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس یا دیمنسیتی ۱۰۰۰ پلاس استفاده کند.

این غول بزرگ چینی در شرایط بسیار خوبی برای فروش تلفن‌های هوشمند خود قرار دارد. تعداد کاربران اکوسیستم HMS یا «خدمات موبایلی هوآوی» به ۷۰۰ میلیون نفر رسیده که افزایشی ۳۲ درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد. این شرکت حالا با فروش ۵۵.۸ میلیون موبایل از ماه آوریل تا ژوئن، بزرگ‌ترین فروشنده فعلی موبایل دنیاست.  12 مرداد 1399
4 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری