زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
29 مهر 1399 ساعت 17:26
180 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۲۸ مهر)

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش چهار هزار و ۵۲۱ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، یک هزار و ۹۴۸ مورد بستری  شدند.


 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵۳۴ هزار و ۶۴۱ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تاکنون ۳۰ هزار و ۷۱۲ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌ما نیستند که در مقایسه با آمار ۳۰ هزار و ۳۷۵ نفری  روز گذشته ۳۳۷ نفر افزایش داشته‌است. خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و  سه هزار و ۹۶۰ نفر از هم‌وطنانمان بهبود یافتند 
 


 

با احتساب موارد قبلی ۴۳۱ هزار و ۳۶۰ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۴۷۷۱ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، چهار میلیون و ۵۴۰ هزار و ۴۵۵ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  29 مهر 1399
242174 بازدید
180 نظر
4.63
  82 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری