سرویس نقد و بررسی تخصصی
2 شهریور 1398 ساعت 08:39
0 نظر

 

منتظر معرفی بی‌ام‌و M8 گرن کوپه در ماه نوامبر باشید

بی‌ام‌و به تازگی تاریخ معرفی یکی از محصولات قدرتمند خود را مشخص کرده است. بی‌ام‌و M8 گرن کوپه در نمایشگاه خودروی لس آنجلس معرفی می‌شود.

بی‌ام‌و سری 2 گرن کوپه تنها خودروی سدان اسپرتی نیست که در نمایشگاه خودروی لس آنجلس در ماه نوامبر معرفی می‌شود. این شرکت آلمانی قصد دارد خودروی M8 گرن کوپه را نیز در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار دهد. در نمایشگاه خودروی ژنو 2018 این محصول به عنوان یک خودروی مفهومی رونمایی شد. این خودروی سدان قدرتمند به عنوان جایگزین بی‌ام‌و M6 گرن کوپه وارد بازار می‌شود. این خودرو را باید نسخه قدرتمندتر و گران‌تر بی‌ام‌و M5 سدان دانست.

در حال حاضر بی‌ام‌و M8 کوپه و بی‌ام‌و سری 8 گرن کوپه در بازار حضور دارند و با توجه به این موضوع، طراحی داخلی و ظاهری بی‌ام‌و M8 گرن کوپه برای ما آشنا خواهد بود. این خودروی قدرتمند به عنوان رقیب اصلی مرسدس – ای‌ام‌جی GT چهار درب کوپه و همچنین خودروی آئودی RS7 اسپرت‌بک شناخته می‌شود که البته نماینده آئودی هنوز وارد بازار نشده است. بی‌ام‌و M8 گرن کوپه در نسخه استاندارد و Competition در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. این خودروی سدان به یک موتور 8 سیلندر 4.4 لیتری مجهز می‌شود که همراه با توربوشارژ دوقلو و در بالاترین تریم، قدرتی برابر با 617 اسب بخار تولید می‌کند.

از نظر عملکرد، بی‌ام‌و M8 گرن کوپه Competition ضعیف‌تر از نسخه کوپه خود خواهد بود که علت آن مربوط به وزن بالاترش است. در همین راستا سرعت این خودرو در مدت زمان 3.1 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت نمی‌رسد و راننده به مدت زمان بیشتری نیاز دارد. این مدت زمان بیشتر برای بسیاری از خریداران اهمیتی ندارد چرا که به چهار درب دسترسی دارند. این خودروی آلمانی در مقایسه با نمونه کوپه خود طول بیشتری دارد که این موضوع به معنای فضای پای بیشتر برای سرنشینان عقب است.

در زمینه قیمت، بی‌ام‌و M8 گرن کوپه در مقایسه با نسخه کوپه خود قیمت بالاتری خواهد داشت. نسخه کوپه این خودروی آلمانی قدرتمند در نمونه پایه دارای قیمت 133 هزار دلار بوده و در مدل Competition نیز با قیمت پایه 146 هزار دلار به فروش می‌رسد. بی‌ام‌و خودروی جدید خود را سال آینده میلادی وارد بازار خواهد کرد.  2 شهریور 1398
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری