زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
8 مرداد 1397 ساعت 14:50
20 نظر

 

زمان پخش فصل آخر گیم آو ترونز مشخص شد

اگر شما هم مانند ما منتظر دیدن سرانجام این سریال جذاب هستید در این خبر به شما می‌گوییم که فصل آخر چه زمانی عرضه می‌شود.

حدود یکسال از عرضه آخرین فصل سریال محبوب گیم آو ترونز گذشته است. فصل هفتم این سریال از دیدگاه بسیاری از بینندگانش بهترین فصلی بود که تا امروز منتشر شده. بالاخره پادشاه شب توانست به دیوار برسد و آن را تخریب کند در حالی که بیشتر وستروسی های در حال حرکت به سمت دیوار هستند تا با پادشاه شب بجنگند این‌ها در حالی است که سرسی مشغول چیدن مقدمه برای تثبیت حکومت خودش به هفت پادشاهی است.

مدت زیادی است که طرفداران منتظر انتشار فصل هشتم هستند که گفته می‌شود فصل آخر این سریال است؛ اما در این یکی دو روزه خبر خوبی برای طرفداران این سریال شنیده شده که بر اساس این خبر باید انتظار کمتری بکشند تا بتوانند 6 اپیزود فصل هشت را ببینند.

پیش از این HBO تایید کرده بود که فصل آخر این سریال در سال 2019 اکران می‌شود اما زمان دقیقی برای آن بیان نکرده بود؛ اما در خبر جدیدی که منتشر شده این نتیجه گرفته می‌شود که نباید تا تابستان برای تماشای این سریال صبر کنید. مدیر برنامه‌ریزی HBO اعلام کرده که فصل هشتم این سریال نیمه اول 2019 عرضه می‌شود که زمان‌بندی آن شبیه به زمان عرضه شش فصل اول می‌شود.

فصل آخر یعنی فصل هشتم Game Of Thrones قرار است تنها در 6 قسمت پخش شود اما در عوض هر قسمت یا بهتر است بگوییم هر اپیزود از فصل آخر این سریال در زمان 90 دقیقه‌ای ساخته می‌شود که برای یک سریال مدت‌زمان زیادی است و می‌توان گفت هر قسمت برابر یک فیلم سینمایی است.

شما هم گیم آو ترونز را دیده‌اید؟ شخصیت محبوب شما در این سریال چه کسی است؟  8 مرداد 1397
20 نظر
4.20
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری