زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
24 تیر 1397 ساعت 14:05
0 نظر

 

انتشار رندرهای جدید از مدل 2019 آئودی Q3

آئودی در آینده نزدیک یکی از کراس‌اوورهای محبوب خود را به‌روزرسانی می‌کند. به تازگی رندرهای مدل 2019 آئودی Q3 منتشر شده‌اند.

هفته گذشته تصاویر جاسوسی نسل جدید آئودی Q3 در اینترنت منتشر شده بود. دستگاه موجود در این تصاویر پوشش کمی داشت و طراحی آن تا حدودی نمایان بود. با توجه به تصاویر مخفیانه این خودرو، به تازگی رندرهای آن منتشر شده‌اند. 

طراحی خارجی این خودرو در مقایسه با نسل کنونی خود تغییرات زیادی را تجربه خواهد کرد. در حقیقت انتظار می‌رود نسل جدید آئودی Q3 با الهام از آئودی Q8 طراحی شود. این موضوع باعث می‌شود با یک محصول لوکس‌تر در مقایسه با گذشته روبه‌رو باشیم. بخش جلویی خودرو، مخصوصا جلوپنجره و چراغ‌های آن شباهت زیادی به آئودی Q8 دارند. 

طراحی بخش پشتی این خودرو شباهت زیادی به پرچمدار این کمپانی ندارد که کاملا طبیعی به نظر می‌رسد چرا که قیمت آن‌ها تفاوت زیادی با یکدیگر دارد. در حال حاضر آئودی Q8 تنها خودروی SUV این برند آلمانی محسوب می‌شود که در بخش پشتی آن چراغ‌ها به صورت سراسری قرار گرفته‌اند. 

در گذشته آئودی Q3 ارزان‌ترین کراس‌اوور آئودی محسوب می‌شد با این حال این برند آلمانی تصمیم گرفت در سال 2016 از خودروی آئودی Q2 رونمایی کند تا این لقب را یدک بکشد. ابعاد نسل جدید آئودی Q3 در مقایسه با نسل کنونی افزایش پیدا خواهد کرد. آئودی Q3 برای رقابت با محصولاتی مانند بی‌ام‌و X1 و مرسدس بنز GLA باید علاوه بر افزایش فضای داخلی و فضای بار، به فناوری‌های بیشتری نیز مجهز شود..

در حالی که رندرهای جدید طراحی بخش خارجی این خودرو را به نمایش می‌گذارد، در گذشته تصاویر جاسوسی نحوه طراحی کابین این محصول شرکت آئودی را نیز در اختیار ما قرار داده بود. آئودی در این محصول به‌جای کیلومترشمار آنالوگ، از کیلومترشمار دیجیتال استفاده خواهد کرد. از این خودرو نمایشگر شبیه به تبلت برای سیستم سرگرمی حذف خواهد شد و این صفحه نمایش در میان داشبورد قرار می‌گیرد. 

انتظار می‌رود در آینده نزدیک از نسل جدید آئودی Q3 رونمایی شود. این احتمال وجود دارد که از اواخر سال جاری میلادی فروش این خودرو در بازار اروپا آغاز شود و پس از مدتی خریداران در ایالات متحده آمریکا به آن دسترسی پیدا کنند. گزارش‌ها در به توسعه آئودی Q4 اشاره کرده بودند. این خودرو که نسخه کوپه آئودی Q3 محسوب می‌شود، قصد رقابت با بی‌ام‌و X2 و مرسدس بنز GLA کوپه را دارد.  24 تیر 1397
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری