زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
24 تیر 1397 ساعت 15:45
0 نظر

 

تصاویری از طرح‌های اولیه DS3 کراس‌بک فاش شد

شرکت DS قصد دارد در آینده نه‌‌ چندان دور از خودروی DS3 کراس‌بک رونمایی کند. به تازگی طرح‌های اولیه این محصول در اینترنت منتشر شده است.

اخیرا تصاویر پتنت خودروی DS3 کراس‌بک در فضای مجازی منتشر شده است. در گذشته شاهد انتشار تصاویر مخفیانه این دستگاه بوده‌ایم. با توجه به تصاویر جدید به نظر می‌رسد با یک محصول جذاب روبه‌رو هستیم. این شرکت فرانسوی خودروی DS3 کراس‌بک را برای رقابت با برخی از محصولات بازار همانند آئودی Q2 و مینی کانتریمن توسعه می‌دهد. 

خودروی DS3 کراس‌بک اولین محصول این شرکت محسوب می‌شود که بر اساس پلتفرم جدید گروه PSA یعنی CMP توسعه یافته است. این پلتفرم به کمپانی DS اجازه می‌دهد جدیدترین محصول خود را به موتور برقی مجهز کند. این برند قصد دارد از نمونه کاملا برقی DS3 کراس‌بک نیز رونمایی کند که این نسخه می‌تواند تا 450 کیلومتر راننده و سرنشینان را همراهی کند.

تصاویری که به تازگی در اینترنت منتشر شده‌اند طراحی کوچک‌ترین SUV این شرکت را به نمایش می‌گذارد. طراحی کلی این محصول به خودروی DS7 کراس‌بک شباهت دارد. طراحی بخش جلویی این خودرو شبیه به برادر بزرگ‌تر خود است. این خودرو از چراغ‌های دی‌لایت LED بهره می‌برد. در طراحی بخش پشتی این خودرو از خطوط زیادی استفاده شده است. در حالی که در این تصاویر شاهد حضور دو خروجی اگزوز هستیم، به نظر می‌رسد تنها نمونه‌های  قدرتمند این خودرو به چنین سیستمی مجهز باشند. 

در کابین این خودرو شاهد طراحی الماسی شکل هستیم. این دستگاه به یک نمایشگاه شبیه به تبلت مجهز شده است. در پایین این صفحه نمایش شاهد حضور سه دکمه و سپس دو خروجی هوا هستیم. طراحی کنسول میانی این خودرو به DS7 کراس‌بک شباهت دارد. بر اساس این تصاویر شرکت DS محصول آینده خود را به کیلومترشمار دیجیتال مجهز می‌کند. 

این کمپانی فرانسوی قصد دارد از خودروی DS3 کراس‌بک در نمایشگاه بین‌المللی خودروی پاریس رونمایی کند. این نمایشگاه از تاریخ 4 اکتبر شروع به‌کار خواهد کرد. انتظار می‌رود تا زمان معرفی اطلاعات بیشتری از این دستگاه در اینترنت منتشر شود.  24 تیر 1397
0 نظر
3.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری