زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
20 اسفند 1396 ساعت 18:15
0 نظر

 

نمایشگاه خودرو ژنو؛ رنج‌روور SV کوپه، گرانترین شاسی‌بلند دودر

شاسی‌بلند دست‌ساز رنج روور خودرویی که ۲۹۶هزار دلار بدون احتساب مالیات برای شما آب می‌خورد.

آخرین خودرو کمپانی بریتانیایی لندروور با عنوان رنج روور SV coupe به بازار می‌آید. این خودرو نسخه دودر رنج‌روورهای لوکس بازار بوده که از مشخصه‌های بارز آن می‌توان به پنجره بدون قاب و ستون‌های سیاه‌رنگ آن اشاره کرد.

این خودرو محصول دپارتمان خودروهای خاص شرکت لندروور بوده و بدنه آن از کاپوت تا صندوق عقب نسبت به رنج‌روورهای معمولی تغییر کرده و در مرکز SVO‌ به صورت دستی مونتاژ شده است.

سیستم تعلیق بادی به اندازه‌ 0.31 اینچ از سیستم تعلیق استاندارد رنج‌روورهای معمولی کوتاهتر بوده که امکان تنظیم ارتفاع را به سرنشین خودرو می‌دهد. گزینه‌های موجود برای چرخ این خودرو رینگ‌هایی با قطر 21 تا 23 اینچ هستند و می‌توان موقع سفارش خودرو هر کدام را انتخاب نمود.

تصاویری که قبلا از درون کابین این خودرو منتشر شده بود، نشان‌دهنده محیطی دلپذیر برای گذراندن اوقات بود که چهار تریم مختلف برای آن در نظر گرفته شده بود. در داخل کابین از مواد باکیفیتی همچون چوب گردو و اسکیمور برای کنسول وسط، کف صندوق عقب، داشبورد و دور فرمان استفاده شده که در ترکیب با صندلی‌های چرمی مجهز به گرمکن و سردکن این خودرو فضایی لوکس را برای سرنشینان آن فراهم خواهد نمود.

فناوری های استانداردی چون نمایشگر لمسی، نمایشگر هدآپ و 23 بلندگوی مریدیان نیز در این خودرو بکار گرفته شده است. با وجود بدنه کوپه شکل و سیستم تعلیق با ارتفاع پایین‌تر، مرکز SVO سعی کرده تا کمی چاشنی اسپورت به آن اضافه کند و برای اینکار از یک موتور 5 لیتری 8 سیلندر استفاده کرده که می تواند 557 اسب بخار قدرت و 700 نیوتن متر گشتاور را تولید کند و این قصر متحرک را در 5 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برساند.

البته که این خودرو یک رنج روور است بنابراین مطمئن باشید که قابلیت‌های آفرود فدای چیز دیگری نشده و می‌تواند در رودخانه های با عمق 90 سانتی متر عبور کند و اجسام 3500 کیلوگرمی را بکسل کند. 

   20 اسفند 1396
2908 بازدید
0 نظر
4.60
  10 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری