زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
20 اسفند 1396 ساعت 14:30
0 نظر

 

نمایشگاه خودرو ژنو؛ Mission E Cross Turismo خودرو حیرت‌انگیر پورشه

شرکت خودروسازی پورشه آلمان در رونمایی زنده Mission E Cross Turismo خبر از تولید انبوه این خودرو در آینده نزدیک داد. با ما همراه باشید.

پورشه در نمایشگاه ژنو با رونمایی از 911 GT3 RS همه را حیرت زده کرد، این کمپانی حالا از یک کانسپت دوست داشتنی پرده‌برداری کرد. این خودرو در واقع نسخه حجیم شده از سدان Mission E‌ است که در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۵ رونمایی شد. Mission E Cross Turismo چهارمتر و نود و پنج سانتی‌متر طول دارد و از سیستم چهارچرخ فعال بهره می‌برد. دو موتور الکتریکی برای این خودرو در نظر گرفته شده که مجموعا بیش از ۶۰۰ اسب بخار قدرت را فراهم می‌کنند.


 

شتاب صفر تا صد این خودرو کمتر از ۳/۵ ثانیه بوده و در کمتر از ۱۲ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۲۰۰ کیلومتربر ساعت می‌رسد. بیشترین سرعت آن نیز ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت است.

این خودرو درخور افراد جوان با روحیه‌ی نسبتا فعال است. پلتفرم الکتریکی این خودرو بر پایه ساختار ۸۰۰ ولتی استوار است و این یعنی این خودرو قابلیت شارژ سریع را داراست و می‌تواند تنها در عرض ۴ دقیقه شارژ مسافت ۱۰۰ کیلومتر را بپیماید.

این خودرو چیزی مابین کراس‌اوور و هاچبک بوده و به لطف سیستم تعلیق مرتفع و چرخ‌های عاج‌دار توانایی‌های یک خودرو آفرود را نیز داراست.

به گفته مدیران پورشه این خودرو شانس زیادی برای ورود به بازار را دارد اما نه پیش از نسخه سدان. بنابراین حداقل باید تا سال آینده برای دیدن این خودرو در خیابان صبر کنیم.

   20 اسفند 1396
2269 بازدید
0 نظر
5.00
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری