زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
7 بهمن 1396 ساعت 10:34
0 نظر

 

تولید 26 هزار دستگاه پژو 2008 در سال 97

مدیرعامل شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) در نخستین نشست مشترک با سازندگان منتخب پروژه ایکاپ، از افزایش ظرفیت تولید پژو 2008 با توجه به استقبال بازار از این خودرو خبر داد.

به گزارش جی‌اس‌ام و به نقل از ایکوپرس،‌ حسین نجاری در این نشست یک روزه که با حضور مدیران پژو و ایکاپ و نمایندگان تامین کنندگان برگزیده پروژه ایکاپ برگزار شد، با بیان این که نخستین مرحله ارزیابی ها انجام شده و مراحل بعدی آدیت نیز به زودی آغاز خواهد شد، اظهار کرد: مشارکت سازندگان داخلی در ارزیابی ها از تمایل آنها برای پیشرفت و ارتقا برای همکاری با ایکاپ حکایت دارد.

وی در ادامه از تولید بیش از هزار دستگاه پژو 2008 تا دی ماه خبر داد و افزود: تولید این خودرو در بهمن ماه 2500 دستگاه و در اسفندماه نیز 2500 دستگاه خواهد بود و برنامه تولید 26 هزار و 200 دستگاه از این خودرو در سال 97 در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل ساپکو بر دستیابی به اهداف مورد نظر ایکاپ در این پروژه درخصوص رقابتی شدن کیفیت،‌ قیمت و زمان تحویل تاکید کرد. وی اضافه کرد: امیدواریم که این همکاری مشترک (JV) با پژو زنجیره تامین در کشور تبدیل شود و از قطعه سازان داخلی نیز انتظار داریم تا برای افزایش عمق ساخت داخل و ارتقای کیفیت،‌ تمامی توان خود را به کار گیرند.

در حال حاضر نیمی از خودروهای تحویل آبان ۲۰۰۸ به مشتریان ثبت‌نامی تحویل شده است اما خودروهای رنگی همچنان منتظر خودروهای خود هستند.   7 بهمن 1396
4399 بازدید
0 نظر
2.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری