زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
1 آذر 1396 ساعت 16:25
7 نظر

 

برنامه سامسونگ برای ترغیب کاربران آیفون به خرید گلکسی نوت 8

از مدتی قبل شرکت‌هایی مانند اپل و سامسونگ در رقابت با هم سعی دارند با ارایه پیشنهادات یا اپلیکیشن‌هایی، کاربران یک‌دیگر را به استفاده از پرچم‌داران خود ترغیب کنند. این بار سامسونگ پس از معرفی آیفون‌های جدید پیشنهادی را ارایه کرده که کاربران را به گلکسی اس 8، اس 8 پلاس و نوت 8 ترغیب کند.

سامسونگ از آغاز یک برنامه جدید خبر داد که به کاربران اجازه می‌دهد برای یک ماه به طور آزمایشی از گلکسی اس ۸ و گلکسی نوت ۸ استفاده کنند. این برنامه که سامسونگ Galaxy Experience نام دارد از روز ۲۱ نوامبر( روز گذشته)  در کره جنوبی شروع شده و در ۲۷ این ماه پایان می‌یابد.

در طول این یک هفته، تعداد ۱۰ هزار نفر از کاربرانی که در این برنامه ثبت نام کرده‌اند، انتخاب خواهند شد و در روز ۳۰ نوامبر از انتخاب خود مطلع خواهند شد. در فاصله یکم تا یازدهم دسامبر گوشی‌های مذکور را از طریق فروشگاه‌های سامسونگ تحویل بگیرند.

طبق اعلام رسمی سامسونگ، این برنامه در نظر دارد به کاربران آیفون فرصتی بدهد که بتوانند -طبق آن‌چه کره‌ای‌ها مدعی شده‌اندـ ارزش‌های متفاوت دستگاه‌های گلکسی را تجربه نمایند. مرحله ثبت نام رایگان است، اما کاربران منتخب برای دریافت گوشی‌ها، باید ۴۵ دلار بپردازند که اگر پس از پایان این یک ماه همچنان قصد استفاده از گوشی را داشته باشند، این مبلغ به آن‌ها بازگردانده می‌شود.

همچنین اگر کاربران پس از پایان دوره آزمایشی مایل باشند از پرچم‌داران سامسونگ استفاده کنند، یک اسپیکر بلوتوث JBL Go نیز به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.

 
نظرات کاربران

در حال بارگذاری