زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
24 آبان 1396 ساعت 17:40
1 نظر

نمایشگاه خودرو تهران

حضور کدام برندها در نمایشگاه خودرو تهران قطعی است؟

بالاخره با نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه خودرو تهران حضور یا عدم حضور برندهای خودرویی در نمایشگاه خودرو قطعی شد.

ماه گذشته مطلبی در رابطه با حضور قطعی برخی برندهای خودروسازی در نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران منتشر کردیم. در زیر نام برندهایی که در نمایشگاه حضور خواهند داشت آمده است.

برندهای ایران‌خودرو، سایپا، پارس‌خودرو، پژو، سیتروئن، رنو، ب‌ام‌و، مرسدس بنز، دی‌اس، میتسوبیشی، نیسان، مزدا، لکسوس، تویوتا، لوکس‌ژن، هیوندای، کیا، سانگ‌یانگ، چری، ام‌وی‌ام، بی‌وای‌دی، دانگ‌فنگ، فوتون، ماهیندرا، اسکانیا، برلیانس، بایک، ولوو، اوپل،  لوتوس، چانگان، جیلی، فاو، هایما، جک و لیفان احتمال حضور بالایی دارند. شرکت آلمانی فولکس واگن هم به احتمال زیاد اولین حضورخود در این نمایشگاه را تجربه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
حضور کدام برندها در نمایشگاه خودرو تهران قطعی است؟

در آن زمان برخی از برندها برنامه‌ای برای حضور در نمایشگاه اعلام نکرده بودند و یا تصمیمی برای آنکه در نمایشگاه حضور داشته باشند نگرفته بودند. 
اما با نزدیک شدن به زمان نمایشگاه برنامه‌ها مشخص شده و عدم حضور برخی برندهای خودروسازی قطعی شده است. شاید دلیل عدم حضور این خودروسازان بسته بودن ثبت سفارش است البته برخی از برندها نیز به دلیل عدم وجود محصول جدید از حضور در نمایشگاه بین‌المللی تهران سرباز زده‌اند.

جهان نوین آریا به عنوان نماینده رسمی نیسان، پرشیا خودرو به عنوان نماینده ب ام و ، گلرنگ موتور به عنوان نماینده هوندا، ام جی پارس موتور، خودروسازان بم، جک، لیفان، ولوو، لوتوس، میتسوبیشی و… از جمله برندهایی هستند که در نمایشگاه خودرو تهران حضور ندارند.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری