زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
2 تیر 1396 ساعت 18:50
0 نظر

 

مهم‌ترین اعداد خودرویی در هفته‌ای که گذشت

از یک پورشه قدرتمند تا کراس اوور جدید هیوندای؛ قصد داریم نگاهی به مهم‌ترین اعداد دنیای خودرو در هفته‌ای که گذشت بیندازیم.

در دنیای خودرو اعداد نقش بسیار مهمی دارند و یکی از روش‌های سنجش هستند. امروز قصد داریم اعداد خودرویی مهم هفته را مرور کنیم، جایی که نام کمپانی‌هایی چون فولکس واگن و پورشه هم به چشم می‌خورد.

7

این تعداد خودروهای کلاسیکی است که قرار است به زودی در یک حراجی در ماه اوت به حراج گذاشته شود. در این میان نام خودروهایی چون آئودی اسپرت کواترو S1، پژو 205 توربو 16، لانچیا استراتوس HF استرادل، و 4 خودروی دیگر به چشم می‌خورد.

700

میزان اسب بخاری که در نسخه GT2 RS از پورشه 911 وجود خواهد داشت. البته این عدد به طور رسمی از سوی پورشه تایید نشده است. انتظار می‌رود این پورشه 911 از یک موتور 3.8 لیتری بای‌توربو 8 سیلندر تامین شود و گشتاور آن هم 749 نیوتن متر باشد. شتاب 0 تا 100 کیلومتر نیز 2.9 ثانیه پیش بینی شده است.

18

تعداد سال‌هایی که ب ام و Z3 M کوپه در بازار حضور نداشته است. به تازگی رندری از طرح احتمالی این خودرو برای نسل بعدی منتشر شده که ممکن است نسخه نهایی تولید شده و شبیه به این باشد.

25

میزان درصد فضای باری که به نسل جدید فولکس واگن پولو افزوده شده است. این نسخه ششمین نسل از پولو محسوب می‌شود که فضای بار بیشتر و طراحی جدیدی دارد، و نسخه قدرتمند آن موتور توربوشارژ 200 اسب بخاری دارد.

390

این میزان مسافت به کیلومتری است که هیوندای کنا الکتریکی قادر خواهد بود پس از یک بار شارژ کامل طی کند. این مسافت، کنا را در مقابل شورولت بولت قرار می‌دهد. هیوندای هنگام معرفی کنا وعده یک نسخه کاملا الکتریکی با چنین مشخصاتی را داد.

   2 تیر 1396
2572 بازدید
0 نظر
5.00
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری