زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
19 خرداد 1396 ساعت 11:30
0 نظر

 

مهم‌ترین اعداد خودرویی در هفته‌ای که گذشت

از یک لامبورگینی جذاب تا ب ام و مهیج؛ قصد داریم نگاهی به مهم‌ترین اعداد دنیای خودرو در هفته‌ای که گذشت بیندازیم.

در دنیای خودرو اعداد نقش بسیار مهمی دارند و یکی از روش‌های سنجش هستند. امروز قصد داریم اعداد خودرویی مهم هفته را مرور کنیم، جایی که نام کمپانی‌هایی چون لامبورگینی و سوبارو هم به چشم می‌خورد.

54

تعداد تصاویری که از لامبورگینی چنتناریو یکی از دارندگان منتشر شده است. این تصاویر در این لینک قابل مشاهده هستند. چنتناریو در کنار طراحی دل فریب، 759 اسب بخار قدرت دارد و شتاب 0 تا 60 مایل آن، 2.8 ثانیه است.

3

تعداد سال‌هایی که از تولید آخرین تویوتا FJ کروزر می‌گذرد اما جای نگرانی نیست چراکه تویوتا به تازگی جایگزینی برای آن معرفی کرده است که TJ کروز نام دارد و تجربه آفرود بسیار هیجان انگیزی ارائه خواهد داد. خوشبختانه این خودرو شباهت زیادی به کانسپت FT-4X دارد.

3000

تعداد ب ام و M4 CS هایی که در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد. این ب ام و قدرتی معادل 460 اسب بخار خواهد داشت که از طریق جعبه دنده DCT به چرخ‌ها منتقل می‌شود. قیمت پیش بینی شده برای این خودرو 64 هزار یورو است.

1.8

میزان نیروی G که دوجچلنجر دیمون در هنگام شروع به حرکت تولید می‌کند. این هیولای 840 اسب بخاری، در این زمینه حتی از بوگاتی ویرون با 1.5G هم بهتر عمل می‌کند. بد نیست بدانید این عدد در شاتل‌های فضایی چیزی برابر 3G است.

7

تعداد دقایقی که سوبارو امیدوار بود توسط WRX STI پیست نوربرگ‌رینگ را طی کند. زمان گیری این خودرو در جهنم سبز در شرایط بارانی انجام شد و همین موضوع ژاپنی‌ها را برای مدتی از هدفشان دور نگه داشت. اما آنها قول داده‌اند که به زودی برای جبران به این پیست بازگردند.

   19 خرداد 1396
3165 بازدید
0 نظر
4.20
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری