زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
12 خرداد 1396 ساعت 18:00
0 نظر

 

مهم‌ترین اعداد خودرویی در هفته‌ای که گذشت

از جگوار قدرتمند تا دوج گران‌قیمت؛ قصد داریم نگاهی به مهم‌ترین اعداد دنیای خودرو در هفته‌ای که گذشت بیندازیم.

در دنیای خودرو اعداد نقش بسیار مهمی دارند و یکی از روش‌های سنجش هستند. امروز قصد داریم اعداد خودرویی مهم هفته را مرور کنیم، جایی که نام کمپانی‌هایی چون جگوار و ولوو هم به چشم می‌خورد.

300

تعداد نسخه‌هایی که از جگوار XE SV پروژه 8 تولید خواهد شد. چیز زیادی درباره این خودرو نمی‌دانیم اما کمپانی جگوار-لندرور می‌گوید که این سدان 600 اسب بخار قدرت دارد و به این ترتیب، قدرتمندترین جگوار تاریخ لقب خواهد گرفت.

19

این اخلاف ثانیه‌هایی است که آلفارومئو جولیا کوادروفولیو پیست نوربرگ‌رینگ را سریع‌تر از ولوو S60 پولستار طی کرده است. زمان به دست آمده توسط ولوو S60 پولستار که در سال 2016 ثبت شده، 7 دقیقه و 51 ثانیه است در حالی که آلفارومئو جولیا کوادروفولیو رکورد 7 دقیقه و 32 ثانیه را ثبت کرده است.

1

هزینه به دلاری که خریداران دوج چلنجر SRT دمون باید برای Demon Crate بپردازند تا بتوانند از حداکثر توان این خودرو بهره بگیرند. قیمت پایه دمون 84995 دلار است و از دیگر آپشن‌های 1 دلاری آن می‌توان به اضافه شدن صندلی‌های عقب و شاگرد اشاره کرد. این صندلی‌ها و بسیاری از آپشن‌ها به منظور کاهش وزن خودرو حذف شده‌اند اما احتمالا بیشتر خریداران، حداقل صندلی شاگرد را سفارش خواهند داد.

3

فرناندو آلونسو، وقتی که تنها 3 سال داشت در نخستین مسابقه خود شرکت کرد. آلونسو تاکنون در مسابقات معتبری از جمله فرمول 3000 و فرمول 1 حضور پیدا کرده و این بار پا به مسابقات ایندی 500 گذاشته است. آلونسو در سال 2001 در گرندپری آمریکا مسابقه داد اما خودروی او در میانه مسابقه از دور خارج شد. انتظار می‌رود که این بار، او عملکرد بسیار بهتری داشته باشد.

17

17 ماه زمانی است که برای توسعه نسخه اسباب بازی از خودروی مک کوئین (خودروی مشهور حاضر در کارتون ماشین‌ها) صرف شده است. این خودروی کوچک امکان کنترل کردن از طریق گوشی‌های هوشمند را دارد می‌تواند 300 عبارت را به زبان آورد و قابلیت‌های دیگری هم دارد. این اسباب بازی از تابستان امسال و با قیمت 300 دلار به بازار عرضه خواهد شد.

   12 خرداد 1396
3592 بازدید
0 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری