زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
3 مهر 1395 ساعت 12:30
4 نظر

 

هوآوی گوشی‌های خود را در هند می‌سازد

شرکت چینی هوآوی ظرف یک ماه آینده تولید گوشی‌های خود را در کشور هند آغاز می‌کند. این شرکت امیدوار است با این کار بتواند سهم بزرگی از بازار پرسود کشور هند را به دست بگیرد.

هوآوی اعلام کرد به زودی تولید گوشی‌های خود را در کشور هند آغاز می‌کند. اولین گوشی‌ای که قرار است شرکت چینی هوآوی در هند بسازد مدلی از سری Honor است که هنوز مشخصاتش معلوم نیست، با این حال پیش‌بینی می‌‎شود این محصول از قیمت ارزانی برخوردار باشد.

هوآوی در نظر دارد با همکاری شرکت Flex تا پایان سال 2017 سه میلیون دستگاه از گوشی‌های هوشمند خود را در هند تولید کند و اولین نمونه آنها را در ماه اکتبر به بازار بفرستد.

هوآوی همچنین با افتتاح بیش از 200 مرکز جدید شبکه خدمات خود را در هند تقویت می‌کند و تا پایان 2016 قراردادهای جدیدی برای توزیع محصولاتش با 50 هزار فروشگاه مختلف منعقد می‌سازد.

کشور هند یکی از بزرگ‌ترین بازارهای گوشی‌های تلفن همراه جهان را در اختیار دارد که می‌تواند سود سرشاری عاید شرکت‌های تولیدکننده کند. به جز هوآوی، شرکت‌های دیگری مثل گوگل و مایکروسافت نیز طرح‌هایی برای حضور فعال‌تر در این کشور اجرا کرده‌اند و اکنون هوآوی به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده گوشی‌های تلفن همراه چین وارد میدان شده است.  3 مهر 1395
3497 بازدید
4 نظر
3.67
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری