زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
14 شهریور 1395 ساعت 13:24
9 نظر

 

LG V20 ماژولار نیست، اما باتری قابل تعویض دارد

ال جی بر خلاف دیگر برندها هنوز هم امکان تعویض باتری در گوشی‌های هوشمندش را نگه داشته است؛ قابلیتی که به نظر می‌رسد وی 20 نیز از آن بهره خواهد برد.

تاکنون رندرهای متعددی از V20 ال‌جی دیده‌ایم که ظاهر و طراحی کلی این دستگاه را برملا کرده‌اند، اما یک سوال همچنان بی‌ جواب مانده است: آیا LG V20 ماژولار است؟
منابع خبری مختلف که اخبار مطمئنی از ال‌جی به دست آورده‌اند به این سوال جواب منفی داده‌اند، با این حال کاربران قادر خواهند بود قسمتی از پشت گوشی را برای تعویض باتری باز کنند.
اگر تست‌های انجام شده روی G5 را دیده باشید، می‌دانید قسمت جداشونده زیرین آن در برابر فشار بسیار ضعیف است. از آنجا که انتظار داریم V20 نیز همچون V10 استاندارهای نظامی را کسب کند و در برابر سقوط مقاوم باشد، ماژولار بودن ضعف بزرگی برای آن است. درنتیجه ال‌جی بی‌خیال این ویژگی شده، ولی امکان باز کردن قسمتی از قاب پشتی دستگاه را به کاربران داده است.

تصاویر بالا به خوبی نشان می‌دهند چگونه با فشار یک دکمه قاب دستگاه از طرفین باز می‎شود. البته در این رندرها جدا شدن قسمت زیرین نیز نمایش داده شده است که به احتمال زیاد در نمونه نهایی چنین امکانی وجود نخواهد داشت.
16 شهریور ماه ال‌جی مراسمی برای معرفی وی 20 تدارک دیده است. پیش‌بینی می‌شود این گوشی از نمایشگر 5.5 اینچی QHD، دوربین دوگانه 20 مگاپیکسلی، 4 گیگابایت حافظه رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی استفاده کند.
نظر شما در مورد نحوه باز شدن قاب پشتی V20 و نکات منفی و مثبتی که می‌تواند با خود به همراه داشته باشد چیست؟  14 شهریور 1395
9 نظر
4.44
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری