زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
28 اردیبهشت 1395 ساعت 11:08
2 نظر

 

استفاده 84 درصد آی‌دیوایس‌ها از iOS 9

اپل در جدیدترین گزارش خود اعلام کرده که نسخه 9 سیستم عامل موبایل این شرکت هم‌اکنون روی بیش از 84 درصد آی‌دیوایس‌ها نصب شده است که از نرخ سریع به‌روزرسانی آن در مقایسه با سیستم عامل اندروید نشان دارد.

اپل شب گذشته نسخه 9.3.2 سیستم عامل موبایل خود را منتشر کرد. در این به‌روزرسانی چند باگ کوچک برطرف شده است تا کاربران با پایداری بیشتری بتوانند از دستگاه خود استفاده کنند.

درحالی که iOS 9 تا چند ماه دیگر جای خود را به نسخه 10 آی‌او‌اس می‌دهد، اپل اعلام کرده که 84 درصد دستگاه‌های فعال این شرکت هم‌اکنون از این نسخه استفاده می‌کنند. شایان ذکر است که در زمان معرفی iPhone SE تنها 4 درصد آی‌دیوایس‌ها iOS 9 را روی خود نصب داشتند. مقایسه این آمار نشان از رشد بسیار سریع iOS 9 دارد.

 

نرخ به‌روزرسانی iOS 9 زمانی اهمیت خود را بیشتر نشان می‌دهد که بدانید سهم آخرین نسخه سیستم عامل اندروید، با گذشت چند ماه از انتشار آن، هنوز به 10 درصد نرسیده و بیشتر دستگاه‌های اندرویدی از دو نسخه پیشین استفاده می‌کنند.

حدود 1 ماه دیگر کنفرانس توسعه‌دهندگان جهانی اپل (WWDC 2016) برگزار می‌شود که مطمئنا بخشی از آن به معرفی ویژگی‌های جدید iOS 10 اختصاص خواهد یافت. باید منتظر ماند و دید که نسخه بعدی سیستم عامل محبوب اپل چه امکانات جدیدی با خود به همراه می‌آورد. پیش‌بینی شما درباره این امکانات جدید یا انتظارات شما از آنها چیست؟  28 اردیبهشت 1395
2819 بازدید
2 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری