زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
29 فروردین 1395 ساعت 10:36
3 نظر

 

تغییرات زیاد ایموجی‌ها در اندروید N

گوگل قصد دارد سیستم ایموجی اندروید را دستخوش تغییر کند که مهم‌ترین این تغییر، تبدیل ایموجی‌های فاقد جنسیت به ایموجی‌های جنسیت‌دار است.

اگر کاربر اندروید هستید و قصد استفاده از ایموجی‌های اصلی این سیستم‌عامل را داشته‌اید، احتمالا متوجه طراحی بد این شکل‌های پرکاربرد شده‌اید. در بسیاری از ایموجی‌های پیش فرض اندروید حتی نمی‌توان فهمید که شخصیت ایموجی مرد است یا زن. این اعتراضات همواره به گوگل وجود داشته و به نظر می‌آید بالاخره زمان رسیدگی به این اعتراضات فرا رسیده است. در دومین پیش نمایش اندروید N، که چند روز گذشته منتشر شد، شاهد نسل جدید ایموجی‌های اندروید بودیم.

بزرگ ترین تغییر را می‌توان انسانی شدن چهره ایموجی‌ها دانست. بسیاری از ایموجی‌ها در اندروید N به جای شکلک‌های حباب‌مانند پیشین صورت انسانی با چشم و گوش دارند. ایموجی‌های انسانی جدید حتی قابلیت تغییر جنسیت، رنگ پوست و سن را نیز دارند. البته همچنان برخی ایموجی‌ها مانند نمونه‌ای با چشمان قلب‌شده همان کاراکتر قبلی خود را دارند.

علاوه بر اینها، در این نسخه ایموجی‌های جدیدی نیز افزوده شده است که عبارت‌اند از ایموجی مربوط به فعالیت‌های مختلف (مثلا اسب ‌سواری یا دوچرخه سواری)، ایموجی مربوط به اشیای مختلف و ایموجی مربوط به حالات جدید. در ادامه می‌توانید بخشی از این ایموجی‌های جدید را مشاهده کنید.  29 فروردین 1395
4278 بازدید
3 نظر
4.60
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری