زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
21 فروردین 1395 ساعت 14:49
30 نظر

 

انتشار اندروید 6 برای نسخه اگزینوس Galaxy Note 4

گوشی‌های سامسونگ یکی یکی دارند آپدیت اندروید 6 را دریافت می‌کنند. پس از پرچمداران 2015 این شرکت، اکنون نوبت به گوشی‌های 2014 سامسونگ رسیده است که بتوانند آخرین نسخه سیستم عامل اندروید را روی خود داشته باشند.

پس از اینکه هفته پیش کاربران Galaxy S5 در بعضی کشورها موفق به دریافت نسخه 6 اندروید (مارشمالو) شدند، اکنون به نظر می‌رسد این آپدیت برای نسخه اگزینوس Galaxy Note 4 نیز در حال منتشر شدن باشد.

نسخه 6.0.1 اندروید برای مدل N910C گلکسی نوت 4 حجمی برابر با 1.3 گیگابایت دارد و تمام ویژگی‌های جدید این سیستم عامل را به فبلت قدیمی سامسونگ می‌آورد؛ ویژگی‌هایی که شامل بهبود مصرف باتری در حالت استندبای، Google Now on Tap، بهینه شدن رابط‌ کاربری تاچ‌ویز و... می‌شود. همچنین گفته شده با این به‌روزرسانی، ویژگی Screen-off memo نیز به گلکسی نوت 4 افزوده خواهد شد.

گلکسی نوت 4 یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های سری نوت شرکت سامسونگ است که در سال 2014 وارد بازار شد. اکنون کاربرانی که همچنان از این گوشی قدرتمند استفاده می‌کنند می‌توانند با به‌روزرسانی گوشی خود به اندروید 6 جانی تازه به آن ببخشند و از جدیدترین امکانات نرم‌افزاری اندروید استفاده کنند.

انتشار این به‌روزرسانی برای کشورهای مختلف با اختلاف زمانی انجام می‎شود و مدتی طول خواهد کشید تا پیام دریافت آن را روی گوشی خود مشاهده کنید.

 نظرات کاربران

در حال بارگذاری