زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
21 فروردین 1395 ساعت 11:31
1 نظر

 

خبر جدید از اپل واچ 2: باریک‌تر از نسخه فعلی

تقریبا اطمینان داریم که امسال اپل از نسخه دوم ساعت هوشمند خود رونمایی می‌کند. حال اخباری منتشر شده است که از معرفی این محصول در کنفرانس WWDC 2016 و همچنین باریک‌تر شدن قابل توجه آن حکایت می‌کند.

به‌روزرسانی بعدی اپل واچ، که احتمالا در ماه ژوئن از راه می‌رسد، این ساعت را ۴۰ درصد باریک‌تر از نسخه فعلی می‌کند. به گزارش Brian White، تحلیلگر اپل در موسسه Drexel Hamilton، نسخه دوم ساعت هوشمند اپل به احتمال فراوان در کنفرانس WWDC 2016 معرفی می‌شود و یکی از مشخصه‌های اصلی آن باریک‌تر شدن به میزان ۲۰ الی ۴۰ درصد نسبت به نسخه فعلی است.

 

 

بنابراین موضوع معرفی اپل واچ ۲ همزمان با آیفون ۷ و ۷ پلاس در ماه سپتامبر منتفی است و ظاهرا احتمال معرفی آن در WWDC 2016 قوی‌تر است.

پیش‌ از این نیز در ماه نوامبر سال گذشته گزارش‌هایی منتشر شده بود مبنی بر این که اپل نسخه دوم ساعت هوشمند خود را در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ معرفی می‌کند که حالا مطابقت آن گزارش با اخباری که امروز می‌شنویم مشهود است.

مشخصات دیگری که از اپل واچ ۲ انتظار می‌رود وجود دوربین برای ارتباط فیس‌تایم و همچنین باتری‌ای با ظرفیت بیشتر است، هرچند که امکان تایید یا تکذیب این موارد تا زمان معرفی رسمی وجود ندارد. خوشبختانه زمان زیادی تا WWDC 2016 باقی نمانده است و می‌توانیم حداکثر ظرف دو-سه ماه آینده با اپل واچ ۲ رسما آشنا شویم.  21 فروردین 1395
1 نظر
4.20
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری