زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
31 مرداد 1394 ساعت 22:00
26 نظر

 

​کدام گوشی‌های سامسونگ اندروید مارشمالو را دریافت می‌کنند؟

مارشمالو نام نسخه جدید اندروید گوگل است. هرچه به زمان عرضه اندروید 6 نزدیک‌تر می‌شویم، این سوال بیشتر مطرح می‌شود: گوشی‌ها چه زمانی به‌روزرسانی مارشمالو را دریافت می‌کنند؟

سامسونگ را می‌توان بزرگ‌ترین تولیدکننده گوشی‌های اندرویدی دانست. سامسونگ هر سال تعداد زیادی گوشی اندرویدی روانه بازار می‌کند. این حجم عرضه باید با پشتیبانی بسیار قوی همراه باشد، وگرنه سامسونگ با شکست مواجه می‌شود. در تازه‌ترین اخبار منتشرشده این طور آمده است که پرچم‌داران جدید سامسونگ اوایل سال 2016 به‌روزرسانی اندروید 6 را دریافت می‌کنند.

 


 

مارشمالو ویژگی‌های بسیاری با خود به همراه می‌آورد. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به مدیریت بهتر مصرف باتری، ردیابی مصرف حافظه، ذخیره انرژی، بک‌آپ گرفتن اتوماتیک و مجوزهای اپلیکیشن اشاره کرد. اگر از کاربران سامسونگ باشید یا به‌تازگی محصولات سامسونگ را خریداری کرده باشید، شاید این سوال در ذهنتان باشد که دستگاهتان چه زمانی به‌روزرسانی مارشمالو را دریافت خواهد کرد. سامسونگ به کاربران خود اعلام کرده است که به‌روزرسانی اندروید مارشمالو ابتدا برای گوشی‌ها و تبلت‌های  پرچم‌دار سامسونگ عرضه خواهد شد و سپس این به‌روزرسانی برای گوشی‌های میان‌رده نیز ارائه می‌شود. گوشی‌هایی که در فهرست زیر آمده‌اند اولین دستگاه‌هایی هستند که به‌روزرسانی اندروید 6 را دریافت می‌کنند.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری