زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
5 مرداد 1394 ساعت 12:00
204 نظر

 

سوالات خود را در مورد محصولات اپل از جی‌اس‌ام بپرسید

شما کاربران ممکن است هنگام خرید یک محصول با سوالات مختلفی روبه‌رو شوید یا هنگام کار با گوشی‌تان به مشکلی بربخورید که راه‌حلش را ندانید. «از جی‌اس‌ام بپرس» سرویسی است که به تمام سوالات شما در مورد محصولات هر برند پاسخ می‌دهد.

ما در جی‌اس‌ام همواره سعی کرده‌ایم خوانندگان خود را درانتخاب و خرید گوشی مناسب راهنمایی کنیم و پاسخگوی پرسش‌ها و مشکلات فنی شما باشیم. از این رو چند هفته‌ای است که سرویس جدیدی به نام «از جی‌اس‌ام بپرس» در شبکه‌های اجتماعی و با همکاری کارشناسان ما راه‌اندازی شده که هر هفته پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در مورد محصولات یک برند خاص است.

در هفته‌های گذشته به سوالات طرح‌شده در خصوص محصولات شرکت‌های سامسونگ، اچ‌تی‌سی، ال‌جی، سونی، هوآوی و ایسوس پاسخ دادیم. اگر به‌تازگی با این سرویس آشنا شده‌اید، نگران نباشید! می‌توانید به لینک هر یک از برندهای موردنظرتان بروید و پرسش خود را آنجا طرح کنید تا کارشناسان همان برند به سوالات شما پاسخ بدهند.
اما حالا نوبتی هم که باشد، نوبت به محصولات شرکت اپل رسیده است. تا چهارشنبه همین هفته فرصت دارید به صفحه فیس‌بوک جی‌اس‌ام بروید و سوالات خودتان را درباره تمام محصولات اپل از کارشناسان ما بپرسید.  5 مرداد 1394
10118 بازدید
204 نظر
4.58
  12 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری