زیتل ۲


سرویس نقد و بررسی تخصصی
5 آبان 1393 ساعت 13:00
16 نظر

 

نکسوس ۶ تأییدیه FCC را دریافت کرد

– جی اس ام: پرچمدار جدید گوگل یعنی نکسوس ۶ روز گذشته تأییدیه FCC را دریافت کرد. FCC مخفف Federal Communications Commission به معنی کمیسیون ارتباطات فدرال است و هر وسیله ای که به نوعی یک وسیله ارتباطی محسوب می شود قبل از عرضه و فروش در خاک آمریکا باید این تأییدیه را دریافت کند.

– جی اس ام: پرچمدار جدید گوگل یعنی نکسوس ۶ روز گذشته تأییدیه FCC را دریافت کرد. FCC مخفف Federal Communications Commission به معنی کمیسیون ارتباطات فدرال است و هر وسیله ای که به نوعی یک وسیله ارتباطی محسوب می شود قبل از عرضه و فروش در خاک آمریکا باید این تأییدیه را دریافت کند. خبر دریافت این تأییدیه درست چند روز قبل از شروع پیش فروش نکسوس ۶ منتشر شد. پیش فروش پرچمدار جدید گوگل از دو روز دیگر یعنی ۲۹ اکتبر شروع می شود و پیش بینی می شود از هفته دوم نوامبر به دست سفارش دهندگان برسد. به عنوان اولین اپراتور، T-Mobile اعلام کرده که ۱۲ نوامبر نکسوس ۶ را برای خریداران ارسال خواهد کرد اما اپراتورهای AT&T, Sprint و Verizon هنوز تاریخی در این مورد اعلام نکرده اند. 
 
 
براساس اطلاعاتی که در تأییدیه FCC منتشر شده نکسوس جدید که توسط موتورولا ساخته شده 159.4 میلیمتر ارتفاع و 83 میلیمتر عرض دارد در حالی که در مشخصات اعلام شده توسط گوگل ارتفاع نکسوس جدید 159.26 میلیمتر و عرض آن 82.96 میلیمتر عنوان شده بود. 
انتظار می رود به فاصله چند هفته از عرضه این گوشی در بازار آمریکا شاهد ورود آن به بازار ایران نیز باشیم. از طرفی دوبرابر شدن تقریبی قیمت نکسوس ۶ نسبت به نکسوس ۵ عده زیادی که قصد خرید آن را داشتند ناامید کرده است. قیمت ۶۵۰ دلاری نکسوس ۶ درست برابر با قیمت آیفون ۱۶ گیگابایتی است اما مسلما این دو گوشی در بازار ایران قیمت یکسانی نخواهند داشت.
 


  5 آبان 1393
16 نظر
4.29
  14 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری