زیتل ۱


سرویس نقد و بررسی تخصصی
31 تیر 1393 ساعت 10:48
8 نظر

 

دعوای ال جی و Oppo در توییتر

– جی اس ام: دو روز قبل در شبکه اجتماعی توئیتر یک توئیت توسط ال جی آمریکا منتشر شد و در آن این ادعا مطرح شد که ال جی جی 3 اولین گوشی با صفحه نمایش QHD در دنیا است.

– جی اس ام: دو روز قبل در شبکه اجتماعی توییتر یک توییت توسط ال جی آمریکا منتشر شد و در آن این ادعا مطرح شد که ال جی جی 3 اولین گوشی با صفحه نمایش QHD در دنیا است. شاید این موضوع که جی 3 اولین گوشی با صفحه نمایش QHD است که توسط یک کمپانی بزرگ تولید شده درست باشد اما در حقیقت این گوشی اولین گوشی دنیا نیست که به صفحه نمایش Quad HD و کیفیت 1440×2560 پیکسل مجهز است.

دعوای ال جی و Oppo در توییتر

اولین گوشی‌ای که به صفحه نمایش QHD مجهز بود ساخت کمپانی چینی Vivo با نام Xplay 3S است و دومین گوشی متعلق به Oppo با نام Find 7 است. جالب اینجا است که Oppo و Vivo متعلق به یک کمپانی چینی به نام BBK هستند.

Oppo برای اینکه همه بدانند G3 اولین گوشی مجهز به صفحه نمایش QHD نیست به توییت ال جی جواب داده و به صورت مسخره به آن گفته که رتبه سوم نیز جایگاه خوبی است.

درست است که گوشی G3 یک گوشی بسیار خوب است و امکانات بسیار خوبی در خود دارد اما با این وجود نمی‌توان این حقیقت را که این گوشی اولین گوشی با صفحه نمایش QHD نیست را انکار کرد.

دعوای ال جی و Oppo در توییتر

 

دعوای ال جی و Oppo در توییتر

منبع: phonearena  31 تیر 1393
8 نظر
4.06
  16 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری